Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DORYWCZA PRACA w eventowej gastronomii  z Bemowo, zobacz zdjęcie
DORYWCZA PRACA w eventowej gastronomii
Szukamy pozytywnie zakręconych pracowników do naszego zespołu Cocktail Bike! Kim jesteśmy? Świadczymy usługi gastronomiczne. Jesteśmy głównie atrakcją na eventach, imprezach firmowych, targach czy festiwalach, czasem prowadzimy sprzedaż naszych zakręconych smoothie na wydarzeniach gastronomicznych. W związku z czym szukamy osób do pracy w tygodniu lub tych, którzy dysponują czasem w weekendy, na z ...
pracownik Sali Zabaw dla dzieci
Sala Zabaw dla dzieci Kolorado zatrudni studentów lub uczniów, elastyczne godziny pracy, ruchomy grafik.Praca przy sprzedaży biletów, w kawiarni, przy organizowaniu przyjęć urodzinowych, nadzorowanie zabawy dzieci.Sala Zabaw jest czynna 7 dni w tygodniu , można pracować w dowolne dni, wymiar czasu pracy do ustalenia. Zatrudniamy także osoby mogące pracować tylko w weekendy.
Pomoc nauczyciela
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek na Woli zatrudni pomoc nauczyciela .O przesyłanie CV prosimy osoby z odpowiednimi kwalifikacjami lub będące w trakcie ich nabywania, z dużą kulturą osobistą, sympatią oraz cierpliwością do dzieci. W zamian oferujemy dobre warunki pracy w miłym zespole.Serdecznie zapraszamy!

Praca w sekretariacie szkoły językowej Early Stage Bemowo Karabeli 2e

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 09/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Szkoła języka angielskiego dla dzieci Early Stage Bemowo zatrudni studenta/ studentkę do pracy w sekretariacie naszej szkoły na pełny etat. Praca od poniedziałku do piątku. Stawka godzinowa 15zł/h netto.

Miejsce pracy:
Warszawa Bemowo ul.Karabeli 2e

Wymagania:
- odpowiedzialność
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- sumienność
- obsługa skrzynki mailowej gmail
- umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (Word, Excell etc.)
- świadectwo o niekaralności

CV proszę kierować na adres mailowy: milewska@earlystage.pl,
tytuł wiadomości: Praca w sekretariacie