Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DORYWCZA PRACA w eventowej gastronomii  z Bemowo, zobacz zdjęcie
DORYWCZA PRACA w eventowej gastronomii
Szukamy pozytywnie zakręconych pracowników do naszego zespołu Cocktail Bike! Kim jesteśmy? Świadczymy usługi gastronomiczne. Jesteśmy głównie atrakcją na eventach, imprezach firmowych, targach czy festiwalach, czasem prowadzimy sprzedaż naszych zakręconych smoothie na wydarzeniach gastronomicznych. W związku z czym szukamy osób do pracy w tygodniu lub tych, którzy dysponują czasem w weekendy, na z ...
pracownik Sali Zabaw dla dzieci
Sala Zabaw dla dzieci Kolorado zatrudni studentów lub uczniów, elastyczne godziny pracy, ruchomy grafik.Praca przy sprzedaży biletów, w kawiarni, przy organizowaniu przyjęć urodzinowych, nadzorowanie zabawy dzieci.Sala Zabaw jest czynna 7 dni w tygodniu , można pracować w dowolne dni, wymiar czasu pracy do ustalenia. Zatrudniamy także osoby mogące pracować tylko w weekendy.
Pomoc nauczyciela
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek na Woli zatrudni pomoc nauczyciela .O przesyłanie CV prosimy osoby z odpowiednimi kwalifikacjami lub będące w trakcie ich nabywania, z dużą kulturą osobistą, sympatią oraz cierpliwością do dzieci. W zamian oferujemy dobre warunki pracy w miłym zespole.Serdecznie zapraszamy!

Praca dla STUDENTA WIECZORY i WEEKENDY w SKLEPIE 24H Stare Bemowo

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 14/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Zatrudnię STUDENTA jako POMOC sprzedawcy w sklepie całodobowym na STARYM BEMOWO
umowa zlecenie pon-pt 19-23 , sob-nd 16-23
Praca według grafiku
STAWKA GODZINOWA
Sklep 24h DONAT
ul. gen. Urbanowicza 35a (dawniaj Kaliskiego 35a)
dojazd autobusami 122, 154, 220,320, 523 tramwaj 20 przystanek Stare Bemowo
tel. 601-21-99-66