Bufet / Komoda Art - Deco / po renowacji / orzech 

5 900 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/02/2019
Przedmiotem aukcji jest oryginalny, trzydrzwiowy bufet wykonany w stylu art - deco. Powstanie mebla datowane jest na lata 1930-1940. Komoda wykończona została politurą szelakową nakładaną i polerowaną ręcznie w połysku. Blat został zabezpieczony wodoodporną powłoką nałożoną dodatkowo na politurę. Konstrukcja mebla wykonana została z masywu iglastego fornirowanego okleiną orzech europejski. Bufet jest rozkręcany na elementy. Zamki są sprawne, w komplecie znajdują się trzy klucze. Mebel został poddany gruntownej konserwacji, która polegała na: demontażu mebla, dezynfekcji, dezynsekcji drewna, usunięciu starych powłok politury, usunięciu zarysowań na płaszczyznach (szlifowanie), nałożeniu nowych warstw politury. Firma Antykwarz jest firmą rodzinną, wszystkie meble znajdujące się w naszej ofercie zostały poddane renowacji w PRACOWNI KONSERWACJI MEBLI ZABYTKOWYCH-ANTYKWARZ istniejącej od 25 lat, przez doświadczonego konserwatora z uprawnieniami. Wymiary: szerokość - 205 / cm / głębokość - 74 cm / wysokość do batu 102 cm / wysokość całkowita - 110 cm Na pozostałych naszych aukcjach znajdą Państwo serwantkę stanowiącą komplet z powyższym bufetem. Kontakt Wszelkich dodatkowych informacji udzielę Państwu telefonicznie pod numerem tel. 535 633 200 lub mailowo: kontakt@antykwarz.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 20.00 Transport Dysponujemy własnym transportem w kwocie 350 zł, kwota ta obejmuje dostarczenie mebla na terenie całego kraju. Dostawa obejmuje również wniesienie, montaż oraz regulację zakupionego mebla.
Paweł(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2017
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz