Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Biuro rachunkowe, biuro wirtualne, gotowe spółki z o.o.

Dodaj takie ogłoszenie!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM W JEDNYM MIEJSCU.

W naszym biurze rachunkowym doskonale rozumiemy potrzeby współczesnych przedsiębiorstw, zwłaszcza w zakresie rachunkowości.
Prowadzimy księgi handlowe dla małych, średnich oraz większych podmiotów gospodarczych, czyli tzw. pełną księgowość OD 500 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego. W praktyce oznacza to, że klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie JUŻ OD 99 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Gotowa spółka z.o.o. dysponuje własnym numerem NIP i REGON. Ma sporządzoną umowę spółki i prowadzoną pełną księgowość. Może być także zgłoszona do VAT i VAT UE (należy o to zapytać). Każda z gotowych spółek z.o.o. ma opłacony minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5000 złotych. Taka spółka nie ma żadnych zobowiązań finansowych. Oczywiście nie zatrudnia także jakichkolwiek pracowników. Niektóre ze spółek posiadają licencje transportowe PL + UE lub licencje spedycyjne. Wraz z jej zakupem otrzymujemy pełną dokumentację.

REJESTRUJEMY RÓWNIEŻ SPÓŁKI Z O.O. NA ZAMÓWIENIE O RÓŻNYM PROFILU DZIAŁALNOŚCI Z RÓŻNEGO RODZAJU POZWOLENIAMI, LICENCJAMI, KONCESJAMI.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Świdnica
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam fundacje 3 letnią
Sprzedam fundacje , zalozona w kwietniu 2016.Funacja moze odpisywac 1 % z podatku. 537749003 .Ewa