Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Sprzedam sieć telekomunikacyjną

Dodaj takie ogłoszenie!
Sprzedam dobrze prosperującą sieć telekomunikacyjną. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku. Obszar działania to województwo świętokrzyskie. Firma wychodzi naprzeciw Klientowi i cały czas jest rozbudowywana. Dostarczamy klientom usługi telekomunikacyjne takie jak: głos (VoIP – posiadamy własną centralę Adescom), internet, telewizja (Jambox). Sieć wykonana w technologii światłowodowej (GPON) oraz bezprzewodowej 5GHz. Szkielet sieci bezprzewodowej w całości wykonany na Mikrotikach oraz radioliniach Eericsson’a (pasmo koncesjonowane). Nadajniki sieci bezprzewodowej umiejscowione w bardzo dobrych lokalizacjach gdzie w zasięgu znajduje się znaczna część domostw obszaru woj. świętokrzyskiego. Sieć światłowodowa pokrywa obszar około 30km, w zasięgu której znajdują się liczne wsie oraz miasta. Ilość wolnych włókien zapewni dalszy rozwój sieci w promieniu kolejnych 30km. Sieć GPON zbudowana została w oparciu o renomowaną markę Huawei, która jest wiodącą na rynku telekomunikacyjnym. W zasięgu sieci znajduję się drugie co do wielkości miasto w województwie świętokrzyskim, co pozwala na dalszy rozwój firmy. Obecnie Firma dostarcza swoje usługi do łącznie około 850 klientów, 200 światłowodowych i około 650 radiowych. Dalsze działania firmy skierowane są w pozyskiwanie klientów na usługę światłowodową oraz dalszą rozbudowę sieci światłowodowej w miejscach tzw. „białych plam”. Więcej szczegółów podam na spotkaniu.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Ostrowiec Świętokrzyski
Popularne