Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pranie tapicerki meblowej i samochodowej  z Swarzędz, zobacz zdjęcie
Pranie tapicerki meblowej i samochodowej
Witam, oferuje Państwu usługi z prania tapicerki meblowej i samochodowej, prania dywanów, wykładzin. Oferuje też sprzątanie, oraz mycie okien. Zapraszam.
Sprzątanie domów i mieszkań
Sprzątanie domów i mieszkań mam duże doświadczenie ceny do ustalenia
Sprzatanie Swarzedz i Poznań
SPRZATANIE mieszkań ,domów , biur itp mycie okien wywóz i utylizacja gabarytów
Pranie wykładzin mebli tapicerek aut czyszczenie kostki ozonowanie Mobilna Myjnia z Swarzędz, zobacz zdjęcie
Pranie wykładzin mebli tapicerek aut czyszczenie kostki ozonowanie Mobilna Myjnia
www.mobilnamyjnia-mep.plJako firma identyfikujemy się słowami pranie, czyszczenie, dezynfekcja. Co skrótowo oddaje zakres naszych usług.Pranie zarówno mebli jak i wielkometrażowe wykładzin wykonujemy innowacyjną metodą aktywnej piany. Natomiast przy dezynfekcji stawiamy na ozon będący naturalnym skutecznym utleniaczem i eliminatorem zapachów. Myjemy i czyścimy wodą pod wysokim ciśnieniem j ...
Więcej ogłoszeń

Ozonowanie pomieszczeń - Dezynfekcja pomieszczeń 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/03/2020
Ozonowanie pomieszczeń

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń, stosowane w celu dezynfekcji zarówno obiektów użyteczności publicznej, jak również domów.


Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie ma nieograniczone zastosowanie, jest niezastąpione w przemyśle, usługach oraz w gospodarstwach domowych. Ozon jest silnym utleniaczem, dlatego znalazł zastosowanie w zabiegach deodoryzacji, dezynfekcji i dezynsekcji, aplikowany jest w formie gazowej. Deodoryzacja - usuwanie nieprzyjemnych zapachów nie polega tylko na chwilowym maskowaniu, lecz na trwałym usunięciu niepożądanych woni.

Ozonowanie pomieszczeń cenione jest w usługach hotelarskich i gastronomi. Usuwa niechciane zapachy: stęchlizny, potu, dymu tytoniowego, a także zapachów charakterystycznych dla kuchni. Poprawa jakości powietrza w zakładach branży spożywczej poprzez usunięcie zapachu w pomieszczeniach i komorach chłodniczych, mroźniach i komorach fermentacyjnych przemysłu browarniczego. Ozonowanie pojazdów przewożących żywność, wpływa na bezpieczeństwo produktów podczas transportu. Wszystkie z dostępnych środków chemicznych mają właściwości maskujące zapachu, jedynym skutecznym środkiem usunięcia swądu jest ozonowanie, także w pomieszczeniach, które uległy spaleniu. Tylko proces ozonowania gwarantuje prawie 100% skuteczności.

Ozon skutecznie niszczy bakterie, grzyby i wirusy.
Poddawanie pomieszczeń procesowi ozonowania znacznie zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się chorób.


Dodatkowe informacje:
Ozon jest niezwykle szkodliwą substancją zarówno dla ludzi, zwierząt, jak i roślin. Z tego względu, wykonywane przez pracownika firmy ozonowanie pomieszczeń według przepisów BHP musi odbywać się w pełnej masce twarzowej oraz filtrze do maski dla NO. Procedura ozonowania pomieszczenia obejmuje następujące etapy:

  • przygotowanie pomieszczenia
  • rozstawienie i uruchomienie generatorów
  • monitorowanie procesów
  • zakończenie czyszczenia, które obejmuje wietrzenie oraz pomiar stężenia

Przed wykonaniem jakichkolwiek prac należy z pomieszczenia usunąć rośliny oraz zwierzęta. Wszelkie otwory, typu kratki wentylacyjne oraz szpary w drzwiach muszą być szczelnie oklejone. Wartościowe przedmioty powinno owinąć się folią stretch. W trakcie wykonywania zabiegu ozonowania pomieszczenia należy stale monitorować stężenie ozonu oraz kontrolować szczelność pomieszczenia. W razie konieczności należy wydłużyć bądź skrócić czas ozonowania.