Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Opróznianie mieszkań  Kraków z Chrzanów, zobacz zdjęcie
Opróznianie mieszkań Kraków
Opróżnianie mieszkań KrakówUsługi dla osób indywidualnych i firm Tel. 516463048
ODGRZYBIANIE CHEMICZNE I GAZOWE – USUWANIE PLAM Z PLEŚNI I LIKWIDACJA ZARODNIKÓW GRZYBÓW z Chrzanów, zobacz zdjęcie
ODGRZYBIANIE CHEMICZNE I GAZOWE – USUWANIE PLAM Z PLEŚNI I LIKWIDACJA ZARODNIKÓW GRZYBÓW
SZYBKO i SKUTECZNIE zlikwidujemy szkodliwe grzyby z Twojego otoczenia:Usuniemy chemicznie wykwity i plamy z pleśni na ścianach, sufitach, meblach drewnianych, AGD i ceramice łazienkowej,Wyeliminujemy gazowo zarodniki pleśni z powietrza i wyposażenia pomieszczeń.Połączenie metody chemicznej i gazowej daje wysoką efektywność w walce z grzybami pleśniowymi. Preparat grzybobójczy usuwa pleśń oraz pl ...

Alladyn pralnia dywanów ! TRANSPORT GRATIS ! 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania29/09/2020

Szukasz profesjonalnej firmy, która doskonale zna się na czyszczeniu dywanów, wykładzin, a także meblowych czy samochodowych tapicerek? Jesteś we właściwym miejscu! Alladyn to nowoczesna pralnia dywanów, która świadczy usługi związane między innymi z praniem dywanów w kąpieli wodnej i ich obszywaniem, usuwaniem nieprzyjemnych zapachów z tapicerowanych mebli, impregnacją, a także ozonowaniem.


Czyszczenie i impregnacja dywanów

Poza dokładnym czyszczeniem dywanów i praniem wykładzin dywanowych zajmujemy się również ich impregnacją. Dywan poddany takiemu zabiegowi nie tylko jest dobrze zabezpieczony i zachowuje czystość na dłużej, ale jego domowe odkurzanie staje się o wiele prostsze oraz przyjemniejsze. Do impregnacji używamy wyłącznie przeznaczonych do tego specjalnych impregnatów, które zmiękczają materiał, powodują nasycenie kolorów i poprawiają ogólny wygląd dywanów.


Ozonowanie

Klientom naszej firmy proponujemy również usługę związaną z dezynfekcją bez użycia środków chemicznych. Ozonowanie przy wykorzystaniu ozonu o silnych właściwościach utleniających powoduje skuteczne usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia zarodników pleśni, grzybów, wirusów czy innych mikroorganizmów. Ozonowanie to bezpieczny proces i jeden z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji dywanów czy wykładzin. Do współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedszkola, szkoły, instytucje czy punkty usługowe.


Punkty do których można zawieźć dywany lub dzwonić aby umówić się na odbiór z twojego domu:

Polanka 11a telefon: 503 061 842

Chrzanów Szpitalna 2 telefon: 602 779 188

Chrzanów Kadłubek 21 telefon: 501 105 700

Trzebinia Krakowska 17 telefon: 732 883 576

Józefów Borsucza 9 telefon: 504 087 045


Zapraszamy na naszego fanpagea

https://www.facebook.com/alladyn.pralnia.3

oraz stronę internetową

https://podywan.pl/