Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
sprzątanie grobów-czyszczenie pomnków z Bialystok, zobacz zdjęcie
sprzątanie grobów-czyszczenie pomnków
czyszczenie pomników zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem pomników lastriko, granit i inne oraz sadzenie kwiatów dosypywanie ziemi czyszczenie kostki przy pomniku, także opieka całoroczna
sprzątanie piwnic,garaz,dom,wywoz makulatury,RTV,AGD,zlom,ksiazki,mebli,Bus przewoz z Bialystok, zobacz zdjęcie
sprzątanie piwnic,garaz,dom,wywoz makulatury,RTV,AGD,zlom,ksiazki,mebli,Bus przewoz
Szybki wywoz mebli,RTV,AGD,zlomu,ksiazek,ubran,lozk,fotel,drzwi,dywan, Bus przewoz,wnoszenie,Malowanie-glazura,Elektryk,hydraulik,montaz mebli,zamki,oswietlenia,awarie,Sprzatanie domow,piwnic,garaz,dzialka,strych,Rozbiorka szop,garaz,ogrodzenia www.48503391530.cba.pl/www.zlecenia-bialystok.cba.pl/ www.transport-bialystok.cba.pl/ www.przeprowadzka-bialystok.cba.pl/ www.sprzatanie-bialystok.cba.pl/ ...

mobilna myjnia parowa

Dodaj takie ogłoszenie!

Mobilna Myjnia Parowa ECOCARWASH oferujemy
Kompleksowe mycie z wykorzystaniem metody czyszczenia parą wodną ( suchą i mokrą do 160 st C) z dojazdem pod wskazany adres.

Oferujemy pranie tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów i wykładzin, dezynfekcję pojazdów transportu publicznego, profesjonalne czyszczenie hal produkcyjnych, magazynów, wnętrz domów, mieszkań, dezynfekcję oraz sterylizację obiektów ochrony zdrowia, mycie elewacji, ogrodzeń, nagrobków itp.
Mobilna Myjnia Parowa pozwala rownież na czyszczenie felg aluminiowych i wszelkich trudno dostępnych miejsc w karoserii.
W razie konieczności użycia chemii (zależy od stopnia zabrudzenia),posiadamy pełną gamę środków biodegradowalnych, wspomagających i pielęgnujących lakier i tapicerkę.

Do umycia jednego samochodu zużywamy około 3-5 litrów wody, nie generujemy ścieków.
Para o wysokiej temperaturze skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, roztocza i grzyby, co jest bardzo istotne u osób cierpiących na alergię.
Możemy także w bardzo szybki i prosty sposób zdezynfekować i wysterylizować każdą powierzOferta idealna zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.
Atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług.
Możliwość zawierania umów długoterminowych.
Możliwość negocjacji cen.

Oferujemy nasze usługi na terenie Woj PODLASKIEGO, z dojazdem do Klienta.