Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy jako kierownik budowy lub robót , inspektor nadzoru , kosztorysant etc. z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Szukam pracy jako kierownik budowy lub robót , inspektor nadzoru , kosztorysant etc.
Opis: Poszukuję pracy dodatkowej lub stałej w zwodzie inżynier budowy , majster . kierownik budowy lub kosztorysant i zawodach pochodnych . Z wykształcenia mgr inż .melioracji wodnych specjalizacja budownictwo mający uprawnienia budowlane , sanitarne w tym gazowe . Staż pracy 32 lata . W większości własna firma budowlana wykonująca hale produkcyjne , budownictwo wielorodzinne i jednorodz ...
kierownik budowy szuka pracy
mgr inż. budownictwa z doświadczeniem i z uprawnieniami szuka pracy jako kierownik budowy we Wrocławiu lub okolicy. kontakt tel. 782818990.
Poszukuję pracy
Z wykształcenia jestem inżynierem środowiska. Pracowałem w budownictwie (domy drewniane, pomocnik stolarza). Mam doświadczenie w gastronomii(naleśniki, burgery, pizza). Interesuję się rowerami (potrafię przeprowadzić prosty serwis), ekologicznymi źródłami energii. Posiadam uprawnienia na podnośniki nożycowe. Poszukuję pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Praca zdalna_kreślarz (AutoCAD)
Poszukuję pracy przy wykonywaniu rysunków technicznych budowlanych. Jestem inżynierem budownictwa, mam doświadczenie w pracy w pracowniach projektowych. Przyjmę zlecenia: wyjazdy na pomiary, inwentaryzacje.
Kierownik Robót Sanitarnych z uprawnieniami - podejmę pracę dodatkową
Witam,Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji sanitarnych podejmę prace dodatkowe w tym zakresie.Oferuję:- prowadzenie robót, - dokumentacje powykonawcze,- przygotowanie dokumentacji do PSP, SANEPID, - pomiary hałasu,- wykonywanie przedmiarów, obmiarów - wykonywanie rozliczeń
Projekty budowlane, wykonawczo-montażowe branży konstrukcyjnej (Robot, Autocad i Advance Steel) z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Projekty budowlane, wykonawczo-montażowe branży konstrukcyjnej (Robot, Autocad i Advance Steel)
Witam,Jestem magistrem inżynierem budownictwa w specjalności konstrukcyjno-budowlanej z ponad sześcioletnim doświadczeniem w czynnym projektowaniu. Studia ukończyłem na wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego na Politechnice Wrocławskiej z wynikiem celującym.Pracuję jako główny konstruktor w biurze projektowym. Zarówno w trakcie studiów, jak i w obecnej pracy kładę szczególny nacisk na zagadnienia ...
Poszukuję pracy dodatkowej jako ślusarz-spawacz Tig,Mag
Poszukuję pracy dodatkowej w zawodzie ślusarz- spawacz Tig, Mag. Obecnie pracuję na etacie. Możliwość pracy poza granicami Wrocławia. Jestem dostępny codziennie od godziny 15.00 do 21.00 również w soboty i niedziele. Ponadto wykonuję również badania nieniszczące: VT,MT,PT,UT. Posiadam aktualne certyfikaty. Zapraszam do kontaktu.
Więcej ogłoszeń

Poszukuję pracy dodatkowa, stała, MAJSTER budowy dróg, Inżynier budowy, Kierownik.

Dodaj takie ogłoszenie!
Poszukuję pracy dodatkowej lub stałej, Majster budowy dróg, Inżynier budowy, Kierownik/ zastępca kierownika budowy. Poprowadzę budowę, Nadzór nad wykonaniem robót drogowych, rozliczanie czasu pracy pracowników i sprzętu itp. Budowy we Wrocławiu i w okolicach. Samozatrudnienie na działalności, faktura, dodatkowe info na telefon.