Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kierownik robót sanitarnych, przedmiary, projekty, kosztorysy, odbiory budynków, wpisy

Dodaj takie ogłoszenie!
Nawiąże współprace z firmami i osobami prywatnymi.Oferuję:- przedmiary ofertowe i obmiary powykonawcze instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, wod-kan, CO,CT, gaz); - kosztorysy ofertowe; rozliczenia końcowe inwestycji; - doradztwo przy odbiorach mieszkań i domów jednorodzinnych (w stanie deweloperskim, wykończonego pod klucz, z rynku wtórnego);- doradztwo techniczne w zakresie instalacji sanitarnych (dobór urządzeń, białego montażu, armatury itd.); - nadzór nad wykonywanymi pracami przez ekipy budowlane; - wpisy w dziennik budowy; - przeprowadzanie odbiorów i prób szczelności instalacji; Posiadam:- wieloletnie doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji budowlanych- uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wod-kan- uprawnienia SEP Grupa 2 (eksploatacja + dozór): Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.- uprawnienia SEP Grupa 3 (eksploatacja + dozór): Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.Zapraszam do kontaktu.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
62-100 Wągrowiec, Polska