Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Projektant konstruktor - Projekty Budowlane, Wykonawcze, Adaptacje

Dodaj takie ogłoszenie!
Podejmę współpracę z biurem architektonicznym lub inwentorem w zakresie przygotowania branży konstrukcyjnej projektów budowlanych, wykonawczych a także przy adaptacjach projektów do warunków lokalnych. Posiadam uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie. -Adaptacje projektów do warunków lokalnych. -Projekty budowlane, wykonawcze domów jednorodzinnych wolnostojących, segmentów w zabudowie szeregowej, bliźniaków ect.- branża konstrukcyjna Warszawa i okolice, możliwość pracy zdalnej z biurami z całego kraju.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
05-500 Piaseczno, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Inżynier procesów przemysłowych
M, 48 lat, wykształcenie wyższe w kierunku technologii spożywczych, biegły angielski, w tym techniczny. Bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów przemysłowych, budowie i uruchamianiu maszyn i linii technologicznych dla wielu rodzajów przemysłu, w tym mineralnego, wydobywczego, spożywczego, chemicznego, biomasy, recyklingu. Doświadczenie w doradztwie technicznym ponad 10 lat, sprzedaży pona ...