Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

kosztorysowanie budowlane

Dodaj takie ogłoszenie!
Wykonuję kosztorysowanie budowlane(możliwa współpraca)
Kosztorysy z przedmiarów lub z projektu.
Powykonawcze,przedmiary,ofertowanie.
Budowa,remont,modernizacje,adaptacje,rozbiórki,szkody górnicze i inne szkody..
Budynki jedno i wielorodzinne,obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe.
Dla firm i osób prywatnych.
Także dla firm ubezpieczeniowych.PFRON i innych..
Wszystkie branże.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Mysłowice, Polska
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Nadzór budowlany na terenie Śląska TANIEJ
Kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem, nadzór budowlany na terenie Śląska, z uprawnieniami.TANIEJ!5o13o4999
Inżynier elektryk szuka pracy
Dzień dobry, Inżynier elektryk (57 l) szuka zatrudnienia. Praktyka zawodowa: praca na stan. główny energetyk zakładu-13 l, kier. utrzymania ruchu w cementowni-10 l, praca w firmach wykonawczych elektrycznych 3 l. Uprawnienia SEP, do i powyżej 1 kV (D i E). Szkolenia PRINCE 2 (zarządzanie), prace w PPN. Doświadczenie w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi (7 l). Dyspozycyjny, komunikatywny, odpow ...
Spawacz ze Wschodu poszukuje pracę z Myslowice, zobacz zdjęcie
Spawacz ze Wschodu poszukuje pracę
Spawacz z doświadczeniem poszukuje pracę. Jesteśmy polską Agencją Pracy Tymczasowej. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy. Gwarantujemy Państwu pozyskiwanie kandydatów z terenu Ukrainy, zgodnie z obowiązującym polskim prawem, wyselekcjonowanie kandydata zgodnie z potrzebami firmy Państwa oraz stały kontakt pomiędzy Agencją, pracownikiem, a Pracodawcą.Zapraszam do współpracy!!!