Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

kosztorysowanie budowlane

Dodaj takie ogłoszenie!
Wykonuję kosztorysowanie budowlane(możliwa współpraca)
Kosztorysy z przedmiarów lub z projektu.
Powykonawcze,przedmiary,ofertowanie.Budowa,remont,modernizacje,adaptacje,rozbiórki,szkody górnicze i inne szkody..Budynki jedno i wielorodzinne,obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe.Dla firm i osób prywatnych.Także dla firm ubezpieczeniowych.PFRON i innych..
Wszystkie branże.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Mysłowice, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Serwisant komputerów, sprzętu biurowego, elektronik
Oferuję umiejętności i następujące doświadczenie:15 lat w konfigurowaniu zestawów komputerowych - znajomość rynku podzespołów komputerowych, cen sprzętu7 lat w serwisowaniu drukarek, kopiarek i kserokopiarek - w szczególności drukarek laserowych HP oraz kserokopiarek Konica-Minolta5 lat w naprawie laptopów - wymiana wszystkich elementów poza lutowaniem układów BGAMożliwość dojazdu do klie ...