AUTOCAD, Kreślarz, wykonam rysunek, projekt, pomogę 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/10/2019
Witam. Wykonuję rysunki techniczne w AutoCad w różnych zakresach: 1) Projekty studenckie - na zaliczenie, do pracy inż. / mgr 2) Projekty / wzory dowolnych kształtów: meble, wzory do wycięcia w blachach, itp 3) Projekty z branży budowlanej / drogowej - naniesienie zmian lub przeróbek w istniejącym projekcie, - rysunki architektoniczno - budowlane, - przerysowanie inwentaryzacji, - wykonanie projektu niekoniecznie budowlanego. 4) Projekty indywidualne / niestandardowe. 5) Rysunki techniczne: - przerysowanie projektu ze zdjęcia, JPG, PDF do AUTOCAD, - rzuty, - przekroje, - części. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, nawet jeśli chodzi o projekt "na jutro" a jest godzina 23 ;) Posiadam tytuł inżyniera budownictwa. Obecnie studiuję inżynierię środowiska II stopnia. Od 1.5 roku pracuję w biurze projektowym. Chętnie pomogę wykonać jednorazowo lub na stałe projekty lub inne zlecenia w programie AutoCad. Szukam pracy zdalnej w godzinach popołudniowych lub w weekendy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Adam(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2019
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Biała Podlaska