Fotel do biurka art deco po renowacji antyk stary politura. 

1 390 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/04/2019
Przedmiotem sprzedaży jest piękny fotel art deco z lat 20-30 XX wieku. Mebel został poddany gruntownej renowacji. Jest to oryginalny fotel w stylu art deco pochodzących z Polski. Fotel datowany jest na lata 20-30 XX wieku i są z rejonu Dolnego Śląska. Fotel swój wygląd zawdzięcza nie tuzinkowemu stylowi mebli art deco, dla podkreślenia którego zastosowano ciemno zieloną kolorystykę tkaniny obiciowej. Tkanina obiciowa jest bardzo grubym pluszem, który wniesie do wnętrza dużo elegancji i szyku. Fotel wykonano w całości z masywu dębowego i wykończono politurą szelakową na pół połysk / pół mat. Zachowano między innymi kolorystykę z przed renowacji uzyskując w efekcie ciemno brązowy kolor. Fotel przeszedł gruntowną, fachową renowację i jest w idealnym stanie, zarówno technicznym, jak i wizualnym. Na uwagę zasługuje fakt, że tapicerka jest w zupełności nowa a nakładane siedzisko jest na sprężynach ręcznie wiązanych. Wkładkę można łatwo wyciągnąć np. do czyszczenia. Fotel po pracach konserwatorskich nie był używany i nadaje się do bezpośredniego ustawienia w domu. Ze względu na bezpieczeństwo transportowanych mebli, zapewniamy paletową wysyłkę do klienta. Wymiary: wysokość całkowita 82 cm szerokość całkowita 65,5 cm głębokość całkowita 57 cm wysokość siedziska 51,5 cm szerokość siedziska 54 cm głębokość siedziska 43 cm wysokość do podłokietników 62 cm Cena: 1390,00 zł Wszelkie informacje pod nr tel. 500 600 054 Proszę dzwonić: od poniedziałku do niedzieli włącznie od 8:00 do 22:00. Meble można obejrzeć w miejscowości Swarzędz koło Poznania. Zapraszam do korespondencji: biuro@neoantyk.pl Zapraszam do sklepu: www.neoantyk.pl Transport: Zapewniamy paletową wysyłkę w kwocie 200 zł na terenie całej polski. W promieniu 100 km transport jest tańszy. Mebel dostarczamy do 10 dni roboczych. Możliwy odbiór osobisty.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Swarzędz