Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

ROZRUSZNIK VALEO D9E48, PEUGEOT, CITROEN

95 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Rozrusznik do peugeota, citroena, używany, sprawny, sprawdzany "w ręku" na akumulatorze - załącza się i kręci. z tego co pamiętam wyjęty ze sprawnego auta.
Bez gwarancji, bez możliwości zwrotów.

oznaczenia z obudowy
VALEO D9E48
MADE IN FRANCE
28D2 12V

Łomianki k. Warszawy, lub Wa-wa Bielany. Tel info 501 961 885
Wysyłka na koszt kupującego możliwa jest tylko po przedpłacie należności lub jej części na moje konto.

poniżej info z sieci:

Oryginalny rozrusznik przeznaczony do następujących samochodów Citroen :

BX 15 silnik 1,6 rocznik 1987-1992

BX 16 silnik 1,6 rocznik 1982-1994
BX 16 silnik 1,9 rocznik 1986-1994
Jumper silnik 1,6 bivalent rocznik od 2003

Peugeot
205 silnik 1,6 rocznik 1983-1998

205 silnik 1,9 rocznik 1986-1998

305 silnik 1,6 rocznik 1983-1933
305 silnik 1,9 rocznik 1985-1933

309 silnik 1,6 rocznik 1985-1933
309 silnik 1,9 rocznik 1985-1933

405 silnik 1,6 rocznik 1987-1932
405 silnik 1,9 rocznik 1987-1932

.

Odpowiedniki:

Bosch 0001208516
Bosch 0001208707
Bosch 0986012340
Bosch 0986012341
Bosch 0986013120
Bosch 0986013121
Delco DRS2340
Ducellier 534039
Elstock 25-0376
Elstock 25-2324
Elstock 26-0376
Iskra 11.130.233
Iskra 11.130.338
Iskra AZF3515
Iskra AZF3528
LRS00459 Lucas
LRS02090 Lucas
Peugeot 555838
Peugeot 5802CS
Peugeot 5802R6
Peugeot 95508644
Peugeot 95607229
Peugeot 9150747780
Peugeot 9150747880
Peugeot 9150864480
Peugeot 9150864580
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Łomianki, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
silnik 900 sejcento 99r z Warszawski Zachodni, zobacz zdjęcie
silnik 900 sejcento 99r
500 zł
witam posiadam silnik szyby srodek nowy wydech generalnie cale auto na czesci wiecej info tel. potrzebujusz czegos dzwon.
Komputer silnika Focus 2M5A-12A650-PC 2002 r 1.8D z Warszawski Zachodni, zobacz zdjęcie
Komputer silnika Focus 2M5A-12A650-PC 2002 r 1.8D
50 zł
Komputer silnika Focus 2M5A-12A650-PC 2002 r 1.8D, J-000287, DUDU, A 22460794, 12220510, R0411C004D.