LONG-TAIL silniki do łodzi 5,5-24KM 

2 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/01/2019
Firma nasza, jako jedyna w Polsce sprzedaje legalnie napędy Long-Tail produkcji SPS Tajlandia, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Napęd LONG-TAIL jest niezastąpiony dla wędkarzy, gdyż można łatwo dotrzeć do miejsc na zbiornikach wodnych, na które nie dotrą łodzie z klasycznym silnikiem zaburtowym ( spalinowym czy elektrycznym). W tych właśnie miejscach ( szuwarach, trzcinach czy płyciznach ) najczęściej żerują ryby ! Napęd LONG-TAIL można łatwo i szybko zamontować czy zdemontować z łodzi. Wyposażone są w ekonomiczne silniki czterosuwowe o mocach 5,5 KM do 7KM - zestaw I , 9-16 KM - zestaw II, 19-24 KM - zestaw III . Cena 2000 zł dotyczy zestawu pod silnik do mocy 5,5-7 KM. Zestaw pod silnik 9-16 KM kosztuje 2500 zł, zestaw III kosztuje 2800 zł. Dobór mocy i typu silników - zadzwoń.
Jest to oryginalny napęd tajlandzki firmy SPS produkowany pod marką SAIL.
W skład kompletu wchodzi : wał 220/240 cm, 2 śruby napędowe, ocynkowana podstawa do silnika i uchwyt do pawęzi, sprzęgło z kielichem do mocowania wału do silnika, rumpel, układ sterowania manetką z linką i wyłącznik bezpieczeństwa - zrywka.
Posiadamy również zestawy z dzielonymi na pół wałami napędowymi oraz z wałami i rumplami ze stali nierdzewnej!
Filmy z pływania na napędzie, dane techniczne, aktualna oferta na:
https://www.longtailpoland.pl. lub na FK LongTailPoland
U nas kupisz napęd "od ręki", bez przedpłat bez czekania!
tel. +48 608468100Jacek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Grudziądz
Proponowane