Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Skradziono rower Specialized czarny mat WSBC 60219261DH

Dodaj takie ogłoszenie!

Ukradziono nam rower marki Specialized, czarny matowy, z czarno-czerwonymi oponami, ukradziony 7 czerwca rano, kosztował prawie 4 tyś, gdyby ktoś się natknał w jakimś serwisie/komisie proszę o kontakt. model DH Comp 29" , nr seryjny WSBC 60219261DH

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zgubiłem czarny PENDRIVE na zielono-białej smyczy SKODA
Zgubiłem czarny PENDRIVE na zielono-białej smyczy SKODA 13 czerwca na trasie AGH - Galeria Kazimierz. Znalazcę proszę o kontakt.
Zgubiono drona/ zagubiony dron
Dnia 30.05 w okolicy stadionu Korony zgubiono czarnego drona (przeleciał w stronę kopca Krakus i prawdopodobnie spadł gdzieś na osiedlu). Znalezcę proszę o kontakt telefoniczny, synowi jest bardzo przykro...
Zgubiłem portfel
Dnia 17.06.2018 w okolicach Bronowice/Prądnik Biały, ul.Opolska, al. 29 Listopada, zgubiłem czarny portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, karty płatnicze, 2 dowody rejestracyjne i gotówką (złotówki i inne).Dla uczciwego znalazcy będzie nagroda.
Zgubiona Legitymacja
Zgubiona legitymacja o numerze 280994. Uczciwego znalazce proszę o odesłanie do dziekanatu na wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii środowiska na Akademii Górniczo Hutniczej.
Aparat fotograficzny Fuji FinePix 9500
Aparat fotograficzny Fuji FinePix 9500 w torbie pozostawiono przy zbiorniku wody w Smardzowicach. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt: 503 027 828
zagubiona legitymacja studencka
Witam,Zgubiłam legitymację studencką wystawioną przez UEK w Krakowie, nr indeksu 180807. Pilnie proszę o kontakt jeśli ktoś ją znalazł.
Zgubiono legitymację studencką nr albumu 269331
WitamZgubiłem legitymację o nr 269331. Znalazcę proszę o kontakt 603 699 419 lub zwrócenie do dziekanatu Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej.
Więcej ogłoszeń