Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zgubiona legitymacja
W dniach 1-3.05.2019r. zgubiono legitymację studencką o numerze 126848. W razie znalezienia proszę o wysłanie na adres Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Legitymacja ta aktualnie traci ważność.
Zgubiono legitymację
Witam,W dniu 23.05.2019 na terenie Katowic (Osiedle Paderewskiego) zagubiona została legitymacja studencka o numerze albumu 126093 (Legitymacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach).Legitymacja jest już nieaktywna. W razie znalezienia proszę o kontakt.
Zgubiono telefon Honor 10 z karta platnicza ing w etui przezroczystym Katowice
Witam, zgubilam telefon honor 10 czarny z karta platnicza w przezroczystym etui, na karcie jest moje nazwisko. W niedziele rano 19.05 na ulicy warszawskiej w katowicach kolo postoju taksowek. Znalazce prosze o oddanie, czeka nagroda.
Zagubiona legitymacja studencka
W dniach 30.04-02.05 zgubiono legitymację studencką w okolicach Mediolanu-Włochy.nr albumu: 126985 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.Znalazcę proszę o kontakt
Zgubiono portfel
Zgubiono czarny skorzany portfel z dokumentami na nazwisko Dariusz Pająk, prawdopodobnie w taksówce. Uczciwego znalazce proszę o kontakt pod numer 513472278. Czeka nagroda
Zgubiono metalowy kolpak do Chevroleta z Katowice, zobacz zdjęcie
Zgubiono metalowy kolpak do Chevroleta
Zgubiono metalowy kolpak do zabytkowego Chevroleta. Prawdopodobnie w okolicy Sosnowiec-Katowice, trasa 79, ul Naftowa w Sosnowcu. Uczciwego znalazce czeka nagroda
Więcej ogłoszeń

Znalazłem zagubiony dowód osobisty

Dodaj takie ogłoszenie!

WItajcie, znalazłem lekko uszkodzony dowód osobisty, widnieje a nim imie Krzysztof oaz rok urodzenia 1964. Jeśli znajdzie się osoba, która go zagubiła, proszę o kontakt.