Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ulotki kolportaż
Zatrudnię osobę z doświadczeniem do rozdawania ulotek, lokalizacja Nowy Kleparz w Krakowie.Praca od zaraz na około 2- 4 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
Ulotkarza z doświadczeniem zatrudnię!
Zatrudnię osobę z doświadczeniem w roznoszeniu ulotek do skrzynek pocztowych. Praca polega na roznoszeniu ulotek do skrzynek pocztowych na wskazanym terenie. Atrakcyjna stawka - płatne od ulotki. Tylko poważne osoby z doświadczeniem. Zainteresowanych proszę o zostawienie numeru telefonu - oddzwonię.
Roznoszenie ulotek - kraków śródmieście
Roznoszenie ulotek na terenie Kraków - śródmieście wynagrodzenie (na rękę) 12,50/helastyczne godziny pracy dostosuje do Państwa czasu - preferowane 15-18zainteresowane osoby zapraszam do mnie do sklepuD&M Sklep odzieżowyUl. Długa 14
Zatrudnię do roznoszenia ulotek. 13 pln/ godzinę netto.
Poszukuję uczciwej osoby do pracy dorywczej do roznoszenia ulotek. Mile widziana osoba ucząca się lub osoba z Ukrainy choć nie jest to konieczne.Praca w północno- wschodniej części Krakowa.
Roznoszenie ulotek - ulica Białoruska i okolice. Elastyczne godziny pracy!
Poszukiwana osoba do roznoszenia ulotek w obrębie ulicy Białoruskiej i pobliskich osiedlach.Elastyczny grafik - możliwość dostosowania dni i godzin pracyWypłaty tygodniowe.Zainteresowanych proszę o kontakt przez formularz Gumtree - podanie imienia i nazwiska i numeru kontaktowego.
Zatrudnię od zaraz kolportażu do ulotek/rozklejania plakatów -płatne codziennie tel 883 334 165
Zatrudnię od zaraz kolportażu do ulotek/rozklejania plakatów -płatne codziennie tel 883 334 165
Praca na ulotkach! 16zł netto/h Kraków !
Praca dorywcza na promocji klubu na Rynku. Zmiany do wyboru po 8h na zmianę. Szukam ludzi chętnych do pracy, uśmiechniętych z pozytywnym nastawieniem :) Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł/h plus premię wynikowe -pracę w młodym i zgranym zespole-umowę-wypłaty co tydzień Wymagania:-ukończone 18 latProszę o wiadomość z numerem telefonu osoby zainteresowane. Praca od zaraz!
Więcej ogłoszeń

Roznoszenie ulotek Krakow 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/07/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Roznoszenie ulotek na terenie Krakowa, praca od 9-17 godz. Płatne tygodniowo, Zainteresowane osoby proszę o cv.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.