Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię menadżera - specjalistę w gastronomii
Zatrudnię menadżera - specjalistę w gastronomii Spółka będąca właścicielem lokalu położonego w biznesowym centrum Woli zatrudni menadżera - specjalistę, który pomoże w uruchomieniu działalności gastronomicznej. Jesteśmy spółką, która zajmuje się głównie budowaniem oraz obrotem nieruchomościami. Obecnie planujemy rozszerzyć profil naszej działalności i otworzyć punkt gastronomiczn ...

POSZUKUJEMY PIEKARZA 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Szukamy osoby na stanowisko piekarz.

Praca przy wypiekach w piekarni chorwacko-gruzińskiej na Woli w Warszawie.Doświadczenie na stanowisku piekarz, aktualne badania , legalny pobyt w kraju dla cudzoziemców.Umiejetność pracy w zespole.Oferujemy ciekawą i stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, możliwość rozwoju zawodowego.Praca od zaraz , osoby zainteresowane prosi się o przesłanie CV na adres tradycja.piekarnia@gmail.com z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.


Emilia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2020