Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Restauracja KFC Głębocka zatrudni kierowców-dostawców
Restauracja KFC Głębocka, praca jako kierowca-dostawca Witamy Poszukujemy kierowców - dostawców jedzenia do znanej wszystkim restauracji KFC, znajdującej się na ul. Głębockiej 15 Oferujemy: - stawkę za kurs/stawka godzinowa - grafik ustalany co tydzień wg indywidualnym potrzeb (studia, druga praca, itp ). Istnieje możliwość pracy wyłącznie w weekendy. - praca w godzi ...
SUBWAY CH TARGÓWEK i SUBWAY STOKŁOSY z Targowek, zobacz zdjęcie
SUBWAY CH TARGÓWEK i SUBWAY STOKŁOSY
Subway CH TARGÓWEK i Subway Stokłosy zatrudni nowych pracowników. Szczególnie do procesu rekrutacji zapraszamy studentów i uczniów po 18 roku życia. Głównym zadaniem będzie obsługa klienta, dbanie o czystość stanowiska , przygotowywanie produktów zgodnie ze standardami i procedurami firmy.WYŚLIJ SWOJE CV w tytule podając lokalizację która ci odpowiada najbardziej :) CZEKAMY :)Oferujemy:- elastyczn ...
Obsługa klienta w kawiarnio - lodziarni, wynagrodzenie 12-16zł/h netto  z Targowek, zobacz zdjęcie
Obsługa klienta w kawiarnio - lodziarni, wynagrodzenie 12-16zł/h netto
W związku z intensywnym rozwojem kawiarnio - lodziarni, poszukujemy studentów do pracy na stanowisku sprzedawcy. Praca głównie od poniedziałku do piątku, więc studenci zaoczni mile widziani :)Jeżeli jesteś osobą pełną energii i oczywiście kochającą słodycze, wyślij do nas swoje CV.Do głównych obowiązków należeć będzie:- aktywna sprzedaż,- obsługa gości,- obsługa ekspresu ciśnieniowego,- przygotowy ...
Praca w pizzerii / zatrudnimy pizzera pizzermana
Pizzeria na targówku (zacisze) poszukuje pizzera do pracy OCZEKUJEMY: *Chęci do pracy i dyspozycyjności *przygotowanie zamówień wg standardów firmy *dbanie o czystość stanowiska pracy *doświadczenia w przygotowaniu pizz OFERUJEMY: * Terminowo wypłacane wynagrodzenie * Zniżki pracownicze na pizzę i inne nasze produkty * Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze Osoby zainteresowane ...
Zatrudnimy osoby zmywające w restauracji od zaraz z Targowek, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy osoby zmywające w restauracji od zaraz
Restauracja na Targówku zatrudni osoby zmywające. Do podstawowych wykonywanych obowiązków będzie należeć obsługa zmywarki oraz zmywanie naczyń i sztućców. Zapraszamy osoby energiczne i dyspozycyjne. Oferujemy pracę od zaraz. Zgłaszać się można telefonicznie: 782 21 21 01 lub poprzez Gumtree.
Więcej ogłoszeń

Kasjer/ka - Targówek

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 05/06/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem - Compass Group Poland, międzynarodowa firma gastronomiczna zajmująca się żywieniem zbiorowym poszukuje:

KASJERA/KĘ

Miejsce pracy: kantyna pracownicza Warszawa, ul. Zabraniecka
System pracy zmianowej 12h

Opis stanowiska:
• rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę pracy
• profesjonalne szkolenia
• bezpłatne posiłki pracownicze
• zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
• najpierw umowa zlecenia, później umowa o pracę
• pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe

Wymagania:
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
• doświadczenie na kasie


Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Uprzejmie informujemy, że:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Compass Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Olbrachta 94.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu koniecznym do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu o pracę.
3. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. i zgodnie z treścią Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które obowiązuje od 25 maja 2018 r.
4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.
5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko.
W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO) gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.