Dodaj ogłoszenie

Cukiernik -- UMOWA O PRACĘ NA PEŁNY ETAT - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 10/10/2018
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Cukiernik - stała praca na pełny etat
Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:
• przygotowywanie wszelkiego rodzaju deserów, ciast, ciastek, tortów
zgodnie z wysokimi standardami firmy

Wymagania:
• wykształcenie średnie gastronomiczne - mile widziane
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność - praca zmianowa
aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• dodatkowe świadczenia socjalne oraz opiekę medyczną
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• pracę w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV lub zgłoszenia z nr telefonu przez portal!

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Piaseczno