Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Firma cateringowa zatrudni osobę do pracy na kuchni
Firma cateringowa - domowe obiady z dostawą - poszukuje osoby do pracy na kuchni ze znajomością podstaw gotowania. Praca w systemie 2 na 2 9-22. Zapewniamy miłą atmosferę posiłki pracownicze i 2600 na rękę. Jesteśmy w okolicach na Woli Justowskiej . zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv przez formularz zgłoszeniowy.
Restauracja & Pizzeria "Peperone" ul.Przewóz 40a poszukuje osobę na zmywak/obierak z Kraków, zobacz zdjęcie
Restauracja & Pizzeria "Peperone" ul.Przewóz 40a poszukuje osobę na zmywak/obierak
Restauracja & Pizzeria "Peperone" ul.Przewóz 40a poszukuje osobę na zmywak/obierak- praca od zaraz- stała pracaWięcej informacji pod nr tel (11-21) 666 832 546 lub 600 547 916
Restauracja Loża zatrudni osobę na zmywak
Restauracja Loża zlokalizowana na Rynku Głównym zatrudni osobę na zmywak. Oferujemy elastyczny grafik, bardzo dobre zarobki i przyjazna atmosferę. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez stronę lub pod numerem 12 429 29 62.
Pani sprzątająca do Restauracji - Krowodrze
Zatrudnimy od Zaraz Panią do sprzątania i zmywania naczyń w Restauracji Mamma Toscana w pobliżu ulic Wrocławska , Radzikowskiego, Stachiewicza.Praca 5-6 dni w tygodniu w godzinach 11.00 - 19.00 , w w tym weekendy.Dobra atmosfera pracy i dobre warunki, atrakcyjna stawka na godzinę.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub telefonu kontaktowego.
PRACOWNIK NA ZMYWAK PILNIE POSZUKIWANY! 2/2 z Kraków, zobacz zdjęcie
PRACOWNIK NA ZMYWAK PILNIE POSZUKIWANY! 2/2
NOVA RESTO BAR na krakowskim Kazimierzu poszukuje osoby do pracy na stanowisku pomoc kuchenna - zmywak w systemie 2/2Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy (kontakt@novarestobar.pl)
Hotel H15 Palace zatrudni osobę na zmywak
Hotel H15 Palace na ul. Św. Jana 15 w Krakowie zatrudni osobę na zmywakObowiązki:- pomoc przy serwisie- zmywanie naczyń kuchennych- dbanie o porządek i czystośćPraca 5 dni w tygodniu w godz. 14-22 ( również weekendy)Umowa zlecenie. Stawka 2200zł nettoZainteresowane osoby proszę o przesyłanie swojego CV.
Pomoc w kuchni/zmywak Da Grasso (Centrum) - weekendy z Kraków, zobacz zdjęcie
Pomoc w kuchni/zmywak Da Grasso (Centrum) - weekendy
Zatrudnimy osobę chcącą dorobić w weekendy w godzinach popołudniowych i wieczornych.Do obowiązków należy :- przygotowywanie sałatek, burgerów- przyjmowanie zamówień telefonicznych- zmywanie naczyń- utrzymywanie porządku na strefie produkcyjnejWynagrodzenie 17zł/h brutto. W przypadku osób uczących się jest to równocześnie stawka netto.
Więcej ogłoszeń

Zatrudnię osobę do pracy na zautomatyzowanym zmywaku Naczyń stołowych  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/07/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Zatrudnię osobę do pracy na zautomatyzowanym zmywaku Naczyń stołowych w bistro
Praca od godziny 7-17 od Pon-Pt. Miejsce Pracy Ruczaj / Grota Roweckiego