Syndyk sprzeda rower marki Domyos  

contact_me
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/07/2019
Syndyk masy upadłości w ramach prowadzonego postępowania upadłościowego ogłasza konkurs ofert na sprzedaż „z wolnej ręki” :

• rower treningowy Domyos - cena wywoławcza 300,00 zł brutto

Ruchomości stanowiąca przedmiot sprzedaży jest używana i sprzedawana w takim stanie, w jakim znajduje się w chwili sprzedaży. Nabywcy nie przysługują roszczenia z tytułu rękojmi za wady rzeczy.

Pełne warunki sprzedaży po zapytaniu na adres: biuro@restrukturyzacje-upadlosc.pl


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Jelenia Góra
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Stylowy rower ELECTRA Mulholland 3i. z Legnica, zobacz zdjęcie
Stylowy rower ELECTRA Mulholland 3i.
2 400 zł
Witam. Mam do sprzedania Stylowy rower ELECTRA MULHOLLAND 3i. Kolor czerwono - czarny. Rama: 26” Koła: 26” Rama aluminiowa - hydroformowana. Obręcze: aluminiowe malowane. Widelec: stalowy. Mechanizm korbowy: aluminiowy 3 częściowy. Przerzutka tył Shimano nexus 3. Zębatka tył 22. Łańcuch: kmc 1/2 x 1/8. Hamulce przód Shimani br rolkowe. Hamulce tył Shimano. Opony: Electra 26” x 2.35” ...
Rower Damski z Legnica, zobacz zdjęcie
Rower Damski
150 zł
Sprzedam Rower Damski Koła 27 ,5 Przerzutek W Bardzo Dobrym Stanie,Rower W Pełni Sprawny, cena do negocjacji