Szklarnia Elegant 3x10m 30m2 H=200cm poliwęglan 4mm 

3 899 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/01/2018
  • Lokalizacja

Szklarnia Elegant, szerokość 3m, długość 10m, wysokość 2m, powierzchnia 30m2, poliwęglan 4mm

Szklarnie Elegant to wytrzymałe szklarnie o bardzo eleganckiej linii i wysublimowanym designie, posiadają dwoje drzwi szczytowych umieszczonych po obu stronach szklarni wraz z dwoma uchylnymi wywietrznikami drzwiowymi.
Mocna konstrukcja szkieletowa szklarni oparta jest na łukach wykonanych ze stali ocynkowanej o przekroju kwadratowym i wymiarach 20x20mm oraz grubości 0,8mm.
Szklarnie Elegant już na etapie konstrukcyjnym zaprojektowane są do samodzielnego montażu, zawierają szczegółową instrukcję montażu poszczególnych elementów.
Szklarnie konstrukcyjnie przygotowane są do bardzo łatwej rozbudowy, w dowolnym czasie można przedłużyć szklarnie o dodatkowy moduł 2m.
Wszystkie niezbędne do montażu szklarni elementy (konstrukcja, poliwęglan, wkręty, śruby, nakrętki) znajdują się w komplecie dostarczanym na palecie pod wskazany adres.


Kompleksowa oferta dostępna na stronie internetowej: https://emaga.eu/category/szklarnie-emaga-szklarnia-primus-elite-cieplarnie-ogrodowe

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wola
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam książki o kwiatach z Wola, zobacz zdjęcie
Sprzedam książki o kwiatach
50 zł
Witam mam do sprzedania książki o kwiatach między innymi o takich jak storczyki, kaktusy, drzewka domowe, zielone rośliny ozdobne, rośliny kwitnące. Odbiór osobisty na ulicy Płockiej na Woli