Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Przyjmę ziemię
Proszę o kontakt
Przyjmę ziemię na podwyższenie terenu. Miejscowość Majdan gmina Wiązowna.
Jodły kaukaskie, kalifornijskie, świerki z Otwock, zobacz zdjęcie
Jodły kaukaskie, kalifornijskie, świerki
15 zł
Witam.Oferuję do sprzedaży drzewka jodły kaukaskie, kalifornijskie, świerki srebrne I pospolite.Wysokość drzewek od 50 cm do 3,5 m.Drzewka specjalnie wyselekcjonowane, zadbane znajdują się w miejscowości Białogórne.Ceny już od 15zł do 50 zł.Zapraszam do kontaktu.
Ziemia Torf Kora Obornik producent Otwock Jozefow z Otwock, zobacz zdjęcie
Ziemia Torf Kora Obornik producent Otwock Jozefow
7 zł
w sprzedaży towar workowany Z I E M I A ogrodowa K O R A ogrodowa - od 6zł do 9zł brutto jestem producentem poniższych ziemia torfowa ogrodowa - 7zł brutto substrat pod trawniki - 9zł brutto podłoże pod iglaki - 8zł brutto torf kwasny - 8zł brutto torf odkwaszony 8zł brutto obornik bydlęcy 10,00zł brutto przepalony {2-letni} - waga worka ok.35kg lub inne na zamówienie cena na aukcji d ...

Ekologiczne nawozy organiczne do trawników PURE

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
Przedstawiamy produkty PURE - czysto biologiczne, bezpieczne nawozy o bardzo dobrym zbilansowaniu składników pokarmowych, które pochodzą ze związków organicznych. Preparaty produkowane w oparciu o nowoczesną technologię, która pozwoliła uzyskać produkt wysokiej jakości.
Nawozy posiadają Atest PZH w zakresie bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska.
Kontakt w sprawie oferty:
www.biovia.pl
Tel: 517-221-227