Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Remonty Leszno i okolice
Remonty, wykończenia wnętrz, zagospodarowanie terenu - solidnie. Leszno i okolice.
Mycie kostki brukowej, mycie elewacji, mycie dachów. www.brudtech.pl z Leszno, zobacz zdjęcie
Mycie kostki brukowej, mycie elewacji, mycie dachów. www.brudtech.pl
Firma Brudtech realizuje specjalistyczne mycie i czyszczenie powierzchni zewnętrznych: elewacji budynków prywatnych i przemysłowych, mycie dachów i mycie kostki brukowej.Doświadczenie w czyszczeniu od 2012 roku.W firmie używamy profesjonalnego i markowego sprzętu firmy Kranzle.Baza sprzętowa m.in.:Myjki gorącowodne Kranzle Therm 1165-1Myjka spalinowa Kranzle Profi-Jet B13/150Szczotki do czyszczeni ...

Usługi geodezyjne i kartograficzne

Dodaj takie ogłoszenie!

Geodezja Leszno geo-karto-linia Karolina Mochalska wykonuje usługi pomiarów precyzyjnych, map do celów prawnych, inwentaryzacji powykonawczych, map do celów projektowych oraz wiele innych opracowań geodezyjnych i kartograficznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofetrą firmy znajdująca się na stronie internetowej: geo-karto-linia.pl oraz do kontaktu telefonicznego luba mailowego.