Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy, zabudowy. z Łask, zobacz zdjęcie
Meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy, zabudowy.
Witam,oferuje wykonanie mebli na wymiar, kuchnie, zabudowy, komody, szafy, stoły, dopasowane do Państwa potrzeb.Różne warianty cenowe, skrojone na kieszeń każdego.Projekt i wizualizacja kuchni, wykonanie i montaż, fachowe porady.Darmowy pomiar i wycena.
Ziemie, gruz
Ziemie, gruz, piasek, kamienie przyjme bezpłatnie. Kaźdą ilość Dobry utwardzony wjazd - wyjazd ćięzaròwek. Chorzeszòw, (łask- lutomiersk-Pabianice 11km.) tel. 669 734 931. Irek.

Sprzedam tarcicę 

Dodaj takie ogłoszenie!
 • Data dodania17/09/2020
 • Lokalizacja

 1. Syndyk masy upadłości Sala 3 Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Łodzi informuje o zamiarze sprzedaży z wolnej ręki w ramach konkursu i zaprasza do składania ofert na zakup 40,41 m3 tarcicy świerkowej, stanowiącej składnik masy upadłości.
 2. Sprzedaż następuje za najwyższą zaoferowaną kwotę, nie niższą niż wartości oszacowania: 28.691,00 zł (dwadzieścia osiem tysięcy sześćset dziewięćdziesiąt jeden złotych).
 3. Oferty należy składać w terminie do dnia 30 września 2020 roku, godzina 15 na adres e-mail: syndyk@upadlosci-lodz.pl wpisując w temacie: : „Sala 3 – konkurs ofert”.
 4. Oferty powinny zawierać:
  1. dane oferenta,
  2. wysokość proponowanej ceny netto, nie niższej niż cena wywoławcza,
 5. Szczegółowe informacje można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej kierowanej na adres: syndyk@upadlosci-lodz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 533 745 415 (w godz. 9-16). Dodatkowo informacje o sprzedaży będą umieszczone na stronie internetowej www.upadlosci-lodz.pl.
 6. Konkurs może zostać odwołany lub zamknięty bez wybrania którejkolwiek z ofert.