Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

LUTNICZA WIOLONCZELA 4/4

200 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

UWAGA!!! PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST LEASING/WYPOŻYCZENIE mistrzowskiej wiolonczeli 4/4 sygnowanej: "Pracownia Lutnicza w Zamościu Bartłomiej Krukowski 2014". CENA W AUKCJI JEST TO CENA WYPOŻYCZENIA INSTRUMENTU ZA MIESIĄC - przy zakupie tego lub innego instrumentu z Pracowni Lutniczej w Zamościu 100% opłaty za wypożyczenie wchodzi w cenę instrumentu. - SZCZEGÓŁY I WARUNKI WYPOŻYCZENIA PO KONTAKCIE MAILOWYM LUB TELEFONICZNYM! (ogólne zasady wypożyczenia dostępne na stronie "o mnie")

Witamy serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz na inne aukcje. Przedmiotem sprzedaży jest leasing/wypożyczenie mistrzowskiej wiolonczeli 4/4 sygnowanej: "Pracownia Lutnicza w Zamościu Bartłomiej Krukowski 2014". Wiolonczela ma piękne, głębokie brzmienie. Dźwięk instrumentu jest klarowny i nośny. Bardzo przyjemna i wygodna menzura. Wiolonczela jest bardzo starannie wykonana z zachowaniem wszystkich rygorystycznych zasad budowy lutniczych instrumentów.


OPIS INSTRUMENTU: Tylna płyta wykonana z jaworu falistego, dwuczęściowa. Wierzchnia płyta wykonana ze świerku o gęstym usłojeniu. Boczki z jaworu. Szyjka z jaworu. Na instrumencie założone są struny Evah Pirazzi solo. Materiał użyty do budowy instrumentu to drewno sezonowane ponad 15 lat.


Zainteresowane osoby zapraszam do obejrzenia i wypróbowania instrumentu. Istnieje możliwość sprzedaży tego instrumentu (także sprzedaży ratalnej; cena netto wiolonczeli około 9700). Kontakt na mail lub telefoniczny. Przed ewentualnym zakupem proszę o kontakt w celu ustalenia terminu wysyłki i formy realizacji zamówienia (wysyłka, odbiór osobisty, itp.) Wiolonczelę można obejrzeć w Zamościu, Lublinie, Warszawie, Rzeszowie i Krakowie; ewentualnie w innym mieście po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca. Istnieje możliwość sprzedaży ratalnej!

Dostępna jest oczywiście opcja wysyłki kurierem (CAŁA POLSKA).

Zapraszam też na inne nasze aukcje.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Zamość, Polska