Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Praktyki w Kancelarii  z Zoliborz, zobacz zdjęcie
Praktyki w Kancelarii
MENTON to Kancelaria specjalizująca się w szczególności w sprawach z zakresu prawa nieruchomości, prawa spółek oraz postępowaniu sądowym i arbitrażowym.Zapraszamy studentów III-V roku prawa do odbycia praktyk w naszej Kancelarii.Od kandydatów oczekujemy:- ukończonego co najmniej II roku studiów prawniczych;- dobrej znajomości języka angielskiego;- mile widziane zainteresowanie prawem nieruchomości ...
Bąkowski Kancelaria Radcowska zatrudni studenta
Bąkowski Kancelaria Radcowska poszukuje studenta prawa na płatny staż/praktyki Wymagania: Student III - V roku prawa lDyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu Znajomość języka angielskiego Umiejętność pracy w zespoleWysoka kultura osobistaKomunikatywnośćObsługa komputera i urządzeń biurowych Zakres obowiązków: Wsparcie zespołu prawników w codziennych ...
Bezpłatne praktyki w Kancelarii Radców Prawnych na Żoliborzu
Kancelaria Radców Prawnych na Żoliborzu zaprasza na bezpłatne trzymiesięczne praktyki studenta I-III roku prawa, w dniach i godzinach dopasowanych do planu zajęć na uczelni. Oferujemy zapoznanie praktykanta od podstaw ze specyfiką pracy w kancelarii prawnej. Obowiązki praktykanta: - kontakt z sądami, kancelariami komorniczymi i notarialnymi - pisanie prostych pism procesowych - odbiera ...
Prawnik z doświadczeniem podejmie się zdalnej pracy/współpracy
Witam!Jestem prawnikiem z 5-letnim doświadczeniem zarówno w prawie karnym jak i cywilnym. Chętnie podejmę dodatkową, zdalną pracę/współpracę przy sporządzaniu pism procesowych, apelacji, konsultacji na podstawie umowy zlecenie bądź o pracę na pół etatu. Możliwość spotkania na terenie Warszawy celem omówienia szczegółów.
Więcej ogłoszeń

Prawnik / Aplikant adwokacki

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 29/08/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Bil specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców nawiąże współpracę z prawnikiem lub aplikantem adwokackim.


Zakres obowiązków:

- sporządzanie projektów umów, ugód, regulaminów oraz dokumentów korporacyjnych

- sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych

- doradztwo prawne klientom Kancelarii

- reprezentacja Klientów przed sądami powszechnymi (w przypadku aplikantów adwokackich)

- kontakt z urzędami, instytucjami oraz sądami


Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców

- znajomości prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz procedury cywilnej

- umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych, a także wysokiej kultury osobistej

- samodzielności, zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju

- dokładności i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac

- znajomości języka angielskiego


Kandydatom oferujemy:

- uczestnictwo w ciekawych i złożonych projektach

- duży zakres samodzielności przy prowadzonych projektach

- możliwość rozwoju zawodowego

- warunki współpracy adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

- możliwość objęcia patronatem w przypadku aplikantów adwokackich


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres: kancelaria@kancelariabil.pl oraz zawarcie w CV lub wiadomości elektronicznej treści zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w celach niezbędnych dla procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Barbarę Bil prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Bil".


Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Barbara Bil prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Bil z siedzibą w Warszawie (01-501), przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8 lok. 25. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a dane osobowe będą przechowywane do dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające administratora w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji i IT). Nie przekazujemy danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu jakim jest rekrutacja. Konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji.

Posiada Pan/Pani prawo:

- dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Udzieloną zgodę może Pan/Pani cofnąć w każdym czasie poprzez przesłanie informacji na adres e-mail: kancelaria@kancelariabil.pl,

- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy prawa.