Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukujemy do współpracy Prawnika
Maxon Nieruchomości jest jedną z najdłużej i najprężniej działających firm na warszawskim rynku nieruchomości. Od 1989 roku specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Nasz zespół liczy już ponad 150 osób, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach. Dbamy o naszych klientów, zatrudniając tylko najlepszych specjali ...
pracownik w kancelarii
Zatrudnię na stanowisku asystenta prawnika lub doradcy restrukturyzacyjnego. Mile widziane doświadczenie w kancelarii komorniczej lub doradcy restrukturyzacyjnego. Praca w biurze w lokalizacji Żoliborz (Warszawa). Stałe godziny pracy. Zapewniamy szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. W perspektywie umowa o pracę. CV proszę przesyłać poprzez portal.

Administrator Biura/ Office Manager

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 20/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Inne

Kancelaria Adwokacko-Radcowska poszukuje osoby na stanowisko: Administrator Biura/ Office Manager w zakresie prowadzenia spraw administracyjnych Kancelarii oraz wsparcia zespołu prawników.

Od kandydatów oczekujemy:

- biegłej znajomości obsługi komputera, przed wszystkim w zakresie pakietu MS Office,

- dobrej organizacji pracy,

- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- terminowości, komunikatywności, dokładności,

- zaangażowania,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: office@menton.legal

Prosimy również o zawarcie w CV klauzuli: "Oświadczam, iż podając moje dane osobowe, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez MENTON Kret, Klimasiński, Lasek Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp.p., ul. Przasnyska 7 lok. 277, 01-756 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze z.), w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz na zarchiwizowanie ich dla przyszłych ewentualnych rekrutacji."