Poszukujemy adwokatów oraz radców prawnych do współpracy.  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/05/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

W zw. z oczekiwanym wzrostem oraz już obecnie dużą ilością zlecanych na terenie całego kraju spraw poszukujemy adwokatów i radców prawnych gotowych do podjęcia współpracy głównie w zakresie świadczenia obrony na rzecz osób podejrzanych. Współpraca będzie polegać na obsłudze przekazanych spraw z różnych dziedzin prawa karnego. Sprawy co do zasady będą przekazywane na etapie postępowania przygotowawczego, w szczególności jeszcze przed posiedzeniem aresztowym. Przekazanie każdego ze zleceń będzie odbywać się poo wcześniejszym omówieniu sprawy i ustlaniu warunków finansowych oraz możliwej dyspozycyjności. Zachęcamy do apkikowania wszystkich poszukującyh nowych kanałów/ możliwości dotarcia do osób potrzebujących profesjonalnej i szybkiej pomocy prawnej.

Wymagana: bardzo dobra znajomość prawa karnego oraz bogate doświadczenie procesowe, mile widziane prawo jazdy i własny samochód lub gotowość podjęcia działań na obszarze całego województwa. Chętnych do współpracy zachęcamy do przesłania CV na adres Krzysztof.rogucki@gmail.com.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji. Preferujemy osoby, którym zależy na nawiązaniu dłuższej współpracy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Osobami.

Dane osobowe zainteresowanych będą przetwarzane wyłącznie w celu i czasie realizacji procesu rekrutacji w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody. Wyrażenie zgody jest konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Kandydatka/Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych, żądania ich poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także wycofania udzielonej zgody.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
kinowa 24/48