Inwalidzki skuter zabudowany 

3 200 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/06/2019
  • Na sprzedaż przezWłaściciel
Inwalidzki skuter zabudowany. Sprowadzony z Anglii. Można nim jeździć po normalnych drogach, jako pojazd wolnobieżny, ma wymagane światła. Nie jest wymagane Prawo Jazdy. Opuszczane boczne kurtyny gwarantują bezproblemową jazdę nawet w największym deszczu, jest działającą wycieraczka. Dodaję koło zapasowe. Natomiast w cieplejsze dni boki można zwinąć i zapiąć u góry. Przystosowany do robienia nawet dużych zakupów. Prędkość jest regulowana dwustopniowo guzikiem : żółw i zając. Maksymalna prędkość to 15 km/h. Zasięg zależy od ciężaru osoby i użytych akumulatorów, które trzeba wymienićZasięg zależy od ciężaru osoby i użytych akumulatorów, które trzeba wymienić (dołączam jeden zużyty na wzór). Niestety koszyk bagażowy jest zdemontowany. Ponieważ teraz jeżdżę samochodem, możliwe, że trzeba będzie coś przy nim zrobić, bo stoi dłuższy czas nieużywany. Transport na przyczepce towarowej jak np z Castoramy. Więcej szczegółów zainteresowanym osobom podam przez telefon.
Sylwia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2008
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kamienna Góra