MYJKA CIŚNIENIOWA 250 BAR ( 12l / min ) na podwoziu jezdnym. Napęd pompy: silnik spalinowy 13 km  

11 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/12/2015
  • Na sprzedaż przezWłaściciel
  • Rok2020
Jesteśmy producentem myjek wysokociśnieniowych montowanych na podwoziu jezdnym . Urządzenie posiada własny zbiornik na wodę oraz wbudowany oddzielny zbiornik na środek myjący o pojemności 10l.


Myjka została zbudowana z myślą o firmach zajmujących się myciem płaskich powierzchni tj. kostka brukowa, nagrobki, alejki w parkach ( i nie tylko) , elewacji budynków i budowli, konstrukcji przydrożnych , parkingów oraz pojazdów np: mycie ciągników i maszyn rolniczych, ciągników siodłowych, naczep, kontenerów itp.
Dzięki możliwości uzyskania ciśnienia 250 Bar, myjką można odchwaszczać przestrzenie pomiędzy kostką brukową bądź płytami chodnikowymi.

Przeznaczeniem tego urządzenia jest praca w terenie gdzie nie ma możliwości skorzystania z ujęcia bieżącej wody.
Standardowo zastosowany zbiornik pozwoli na około 26 minut ciągłego mycia.

Zbiornik wykonany jest z tworzywa sztucznego. Posiada zamykany wlew o średnicy 290mm ( łatwo nalewać wodę np. wiadrem) oraz posiada wbudowane sito wlewowe które zapobiega przedostaniu się zanieczyszczeń mechanicznych do wnętrza zbiornika.

Zbiornik wraz z silnikiem przytwierdzony jest do ramy zaopatrzonej w zaczep kulowy 2" przeznaczony do podpięcia do pojazdów ATV, quadów. pojazdów typu Melex lub samochodów. Na zamówienie istnieje możliwość wyprodukowania zaczepu stałego - nieobrotowego przeznaczonego do pracy na terenach pochyłych.

Myjka uzbrojona jest w standardzie w lancę z możliwością szybkiego montażu dysz , 10 metrów węża ciśnieniowego oraz 5 różnego rodzaju dysz .
Zastosowano następujące dysze wymienne : dysza pianowa ( pianująca) , dysza myjąco-tnąca 0º , dysza myjąca 15º, dysza myjąca 25º, dysza myjąca 45º

Pompa napędzana jest silnikiem benzynowym czterosuwowym o mocy 13 HP odpalanym ręcznie lub elektrycznie ( ze stacyjki - dopłata 1500 zł).

Podstawowe parametry techniczne

MASA NETTO - 150 KG
MAX. PRZEPŁYW - 15 l / min
CIŚNIENIE ROBOCZE - max 250 BAR
DŁUGOŚĆ WĘŻA Z LANCĄ - 10 m
ILOŚĆ DYSZ WYMIENNYCH - 5 szt
SILNIK - 13KM . Silnik benzynowy górnozaworowy czterosuwowy
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA - 400 l na wodę + 10 litrów na środek myjący
OTWÓR WLEWOWY DO ZBIORNIKA - 290 mm zabezpieczony sitem wlewowym
DYSZEL; TYP ZACZEPU - Kulowy (standard) lub stały ( na zamówienie)

Urządzenia są fabrycznie nowe, produkowane na bieżąco oraz posiadają oznaczenie CE


Udzielamy 12 mcy gwarancji;
Wystawiamy faktury VAT.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY KATALOGOWEJ:
-online.pl/

KONTAKT:

JAN ; 606358756
WOJCIECH ; 602436498
TEL/FAX ; 13 4399355


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
36-203 Izdebki 609