Puzzle Clementoni Fluorescent 1000 pieces (Art. 31292) Neuschwanstein 

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/11/2021

Mam do zaoferowania puzzle Clementoni Fluorescent 1000 pieces (Art. 31292) przedstawiające zamek Neuschwanstein - używane, stan jak na zdjęciach. Są to puzzle fluorescencyjne dla zaawansowanych w rozmiarze 67,7 x 47,7 cm. Nie wiem czy są kompletne ponieważ wg opisu na pudełku powinno być 999 puzzli natomiast po przeliczeniu jest ich 998. Puzzle zapakowane są w woreczki strunowe pakowane po 100 szt.

Forma odbioru: wysyłka Pocztą Polską. Preferuję kontakt mailowy bądź przez sms. Oświadczam, iż wszystkie rzeczy wystawione na moich aukcjach pochodzą z mojej prywatnej kolekcji, są przedmiotami użytku osobistego, kupionymi ponad pół roku temu w celu zaspokojenia własnych potrzeb i przetrzymywanymi przez ponad 6 miesięcy od końca miesiąca nabycia tych rzeczy. W związku z powyższym nie stanowią mojego źródła dochodu. Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003 r.) o zakupie towaru od osób prywatnych, informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą ofertą online w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Siekierczyna 68, 33-192 Bruśnik