TOFIK niewidomy piesek ale pragnie domu całym psim sercem 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/05/2019

TOFIK urodził się niewidomy w 2016 r. Żyje w ciemności ale pomimo tego jest bardzo pogodnym psiakiem. Nie wiemy jak znalazł się na ulicy, czy sam wyszedł czy ktoś go wyrzucił. Jest bardzo mądrym psiakiem i bardzo spragnionym człowieka. Bardzo dobrze sobie radzi w nowym terenie , szybko uczy się nowego otoczenia , chodzi na smyczy i nie jest lękliwy. Za wszelką cenę chce się przypodobać człowiekowi, tuli się z ogromną siłą. Nie jest agresywny do innych psów. Okulista potwierdził, że Tofik urodził się niewidomy i nie ma ratunku dla oczków, ale czy to go przekreśla aby miał swój nowy dom?

Fundacja Zielony Pies

Województwo Mazowieckie, 96-320 Mszczonów

Informacje pod numerem telefonu:

tel. 505 855 101

lub 732 321 714
Jesteśmy na Facebooku:

https://web.facebook.com/Fundacja-Zielony-Pies-1414735888803016/


eg2003(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2010
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Grabce Towarzystwo
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lagotto romagnolo szczenięta  z Żyrardów, zobacz zdjęcie
Lagotto romagnolo szczenięta
7 500 zł
W domowej hodowli Rimmel FCI 24 listopada 2021r urodziły się szczenięta rasy Lagotto romagnolo. 2 suczki (brązowa i biało - brązowa) i dwa pieski biało-brązowe. Maluszki będą do wydania pod koniec stycznia. Będą odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane. według zaleceń weterynarza. Do nowego domku dostaną metrczki i wyprawki. Podana cena jest samca.Nie.sprzedajemy do hodowli i .wysyłamy za gagranicę.
Oddam w dobre ręce sunie i  pieska  z Żyrardów, zobacz zdjęcie
Oddam w dobre ręce sunie i pieska
Proszę o kontakt
Witam mam na oddanie w dobre ręce sunie I pieska szczeniaki 5tygodniowe same jedzą I piją. Mama kundelek ojciec maltańczyk