Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
MORT mały, na króciutkich łapkach czeka na dom z Zyrardow, zobacz zdjęcie
MORT mały, na króciutkich łapkach czeka na dom
Proszę o kontakt
MORT został znaleziony razem z sunią w typie spaniela w gminie Radziejowice. Sunia miała więcej szczęścia bo ludzie, którzy ich znaleźli zaoferowali dom dla niej. Niestety Mort został. Jest bezpieczny w naszym ośrodku, młody ok. 1,5 roczny. Cudowny, grzeczny, mały piesek. Nie szczekliwy, cierpliwie czekający na swoją kolej, chodzi na smyczy. Został juz zaszczepiony ,odrobaczony i wykastrowa ...

Pokochaj Tofika, tak wiele przeszedł

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
Tofik to około 3 letni piesek, który najprawdopodobniej z głodu przybłąkał się do przechowalni i usiadł koło kojca z pieskami. Dostał i on swój kojec, miskę z jedzeniem i wodą. Tak bardzo szkoda mi było pieska dlatego zabrała go do hoteliku. Tofik jest wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. To cudowny, mały piesek, który jeszcze jest troszkę nieufny, ale kocha ludzi dorosłych i dzieci. Jest łagodny i mądry. Bardzo pragnie by go ktoś pokochał.