Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Łagodna przemiła sunia potrzebuje pilnie dobrego domku z Wejherowo, zobacz zdjęcie
Łagodna przemiła sunia potrzebuje pilnie dobrego domku
Proszę o kontakt
Figa (nr 2197) to już staruszka . Miała ciężkie życie . Uwiązana ciężkim łańcuchem do budy, rodziła szczeniaki , w zamian dostając zlewki do jedzenia . Nikt jej nie kochał, nikt nigdy nie dał jej trochę ciepła... Ot, suka, o którą nikt nie dbał. Kiedy przestała być potrzebna , trafiła do schroniska . Teraz jest już starą sunią, której nikt nie chce. A ona tak strasznie chciałaby jeszcze nacieszyć ...

Hubert - OTOZ Animals w Dąbrówce k/ Wejherowa

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Hubert ze swoją bezdomnością zmaga się od lipca 2017 roku. Psiak został znaleziony w lesie. Były pogłoski o rzekomym właścicielu ... niestety nikt się po niego nie zgłosił. Hubert uwielbia ludzi i pięknie chodzi na smyczy. Nie sprawia większych problemów, ale nie dogaduje się z innymi psami. Ze spokojną suczką powinien złapać kontakt. Hubert ma około 4 lata i jeszcze wiele do przeżycia.
Czy znajdzie przyjaciela z którym wspólnie przemierzy spacerowe ścieżki ? Czy ktoś odczaruje jest smutny los ?
Mocno wierzymy, że tak !!! W sprawie adopcji Huberta prosimy o kontakt z biurem adopcyjnym schroniska, w godzinach urzędowania biura.

OTOZ "Animals"
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
codziennie od 10.30 - 17.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Ania (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 08-2016