Potrzebny dom dla Drago! 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/10/2020
  • Oferowane przezSchronisko

DRAGO trafił do schroniska z ulicy.


Miał widoczne wytarcie na szyi, jakby od sznurka. Zapewne nie miał łatwego życia. Drago jest przyjaznym, bardzo otwartym psiakiem.


Jest młody, skory do biegania i zabawy. Toleruje tylko wybrane suczki, nie przepada za małymi dziećmi. Najchętniej szukamy dla niego domu z ogrodem.


Drago jest pięknym psem, który tak, jak każdy inny zasługuje na miłość i troskę.


Drago ma około 3 lat. Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany - gotowy do adopcji. Przebywa w Tomaszowie Mazowieckim.


Kontakt: 600-344-365 lub 793-990-900


Nie wydajemy psów do budy, kojca i na łańcuch. Nie znamy ich stosunku do kotów, a także do zwierząt gospodarskich.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Tomaszów Mazowiecki
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Karisek kochany energiczny piesek szuka dobrego domku  z Tomaszów Mazowiecki, zobacz zdjęcie
Karisek kochany energiczny piesek szuka dobrego domku
Proszę o kontakt
Nasz podopieczny Karisek, w typie amstaffa, który uniknął w 2013 roku wywózki do Radys. Piesek ma już 12 lat . Niedawno miał problemy zdrowotne, usuwana miał narośl nowotworową na brzuszku. Czuje się dobrze, jest w świetnej kondycji ale przyszły opiekun musi zdawać sobie sprawę z obowiązku częstych kontroli weterynaryjnych w związku z usunięciem narośli. Karisek jest kochanym, energicznym psem. ...