Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kolia - wrażliwa i przepiękna owczarka potrzebuje kochającego i odpowiedzialnego domu z Swidnica, zobacz zdjęcie
Kolia - wrażliwa i przepiękna owczarka potrzebuje kochającego i odpowiedzialnego domu
Proszę o kontakt
Kolia poleca się do adopcji!Kolia to przepiękna owczarka, ma ok. 5 lat. Wrażliwa, delikatna sunia szuka odpowiedzialnego domu na zawsze! Kolia szybko zakochuje się w swoim opiekunie i nie opuszcza go na krok. W nowym miejscu potrzebuje trochę czasu na oswojenie się. Bardzo pragnie mieć człowieka tylko dla siebie. Przyjacielska, spokojna - uwielbia zabawy, ale również poleżeć na słoneczku... Kolia ...

Sonia – biszkoptowa sunia szuka spokojnego domu!

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Sonia nie miała lekkiego życia, właściciele zaniedbywali opiekę nad psem, wypuszczając psa samopas, a realne zagrożenie życia psa nie robiło na nich wrażenia. Sonia nie miała właściwej opieki, dodatkowo przejęliśmy ją ciężarną, tak skończyły się jej podróże po dzierżoniowskich ulicach. Czy była bita? Nie wiemy, ale dźwiga spory bagaż doświadczeń pomimo młodego wieku.

Właścicielka zrzekła się praw do psa i Sonia trafiła pod opiekę FMP.

Została poddana sterylizacji, otrzymała dobrej jakości karmę, dach nad głową, ciepło i kontakt z człowiekiem, którego ona bardzo potrzebuje.

Sonia to sunia zachowująca czystość, potrafi też zostawać w samotności – nie niszczy, nie wyje. Bardzo szanuje swoje posłanko.

Sonia jest psem niezwykle uległym. Zrobi wszystko, by wkupić się w łaski swojego opiekuna. Uwielbia głaskanie, sama pcha się na kolana.

Ze względu na trudną przeszłość, Sonia szuka domu bez bardzo małych, krzykliwych dzieci. Potrzebuje wyrozumiałości, domowego ciepła. Może zamieszkać w mieszkaniu.

Akceptuje psy, akceptuje koty.

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663