Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Pado – młodziutki psiak o charcim wdzięku!

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Pado to około 1,5 roczny pies, który… musi sobie wybrać właściciela samodzielnie. Trafił do nas po długiej tułaczce, nie znamy jego wcześniejszych losów, ale generalnie nie miał lekko. Pado jest psem lękliwym. Potrafi zaufać, ale widzimy, że sam wybiera sobie przewodnika i bezgranicznie pokocha tylko jednego człowieka.

Psiak wobec obcych zza krat boksu zachowuje się dość groźnie – szczeka, warczy. W rzeczywistości jest to jednak jego obawa przed nieznajomymi. Większa wobec mężczyzn niż kobiet. Dobrze czuje się w towarzystwie pewnych siebie, zdecydowanych osób, traktuje je jako podporę i ceni sobie stabilność charakteru przewodnika.

Obecnie jego ulubionym opiekunem jest kobieta. W jej obecności akceptuje też mężczyzn. Psiak przy upatrzonej osobie jest bardzo radosny, otwarty, pełen werwy. Jest aktywny i lubi ruch.

Pado poszukuje domu z ogródkiem. Nie nadaje się do mieszkania. U nas nie niszczy, ale średnio mu wychodzi zachowanie czystości. Wobec psów nie ma wrogich zamiarów, ale koty chętnie goni.

Osobę zainteresowaną adopcją psa zapraszamy na odbycie kilku spacerów zapoznawczych. Mamy nadzieję, że Pado upatrzy sobie wymarzonego właściciela .

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w

Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Pogodna 3, 58-105 Świdnica, Poland
Popularne