Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Dżeki – duży szorściak prosi o dom!

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Dżeki razem z małą suczką Dianą zostały zabrane do schroniska wskutek interwencji służb miejskich. Ich opiekunka nie radziła sobie z opieką nad psami, ma również inne problemy i to wszystko ją przerosło…

Pies całe życie spędził jako domowy pupil. Nigdy nie mieszkał na dworze. Dżeki może wyglądać nieco groźnie, sporadycznie szczeknie kiedy chce wyjść na spacer i widzi smycz, powoduje, że wydaje się być strasznym psem ; ) Nic bardziej mylnego, Dżeki jest uosobieniem spokoju. W kontakcie z człowiekiem – trąca głową i zachęca do głaskania, jest przy tym bardzo opanowany i grzeczny.

Psiak nie jest najmłodszy, ta adopcja będzie pomocą dla niego. Najlepiej, gdyby udało mu się znaleźć dom z suczką Dianą… Apelujemy o pomoc dla tych psów… Są idealne, czyste, grzeczne, akceptujące koty. Dżeki nie lubi jedynie psich samców.

Wierzymy, że znajdzie się dla nich pomoc, bardzo prosimy, dla nich traumą było przeniesienie ich do schroniska, ale po prostu nie można było zrobić inaczej...


Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663