Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Blues – szorstkowłosy cudak do pokochania!

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Blues to psiak w wieku około 2-3 lat. Jest niedużym stworkiem w typie terriera. Potrafi zauroczyć urodą, charakterem może mniej, gdyż to nieśmiały gość.

Blues najprawdopodobniej żył na otwartej przestrzeni, na podwórku. Nie miał kontaktu ze smyczą i dosyć się jej boi. Bardzo go ona przeraża i nauka chodzenia na smyczy z pewnością będzie wyzwaniem dla psa i jego opiekuna.

Pies nie czuje się komfortowo wewnątrz pomieszczeń. Otwarty wybieg, słońce, wiatr w sierści. To jego żywioł! Zamykanie go w czterech ścianach powoduje chęć ucieczki – Blues panikuje, zaczyna obijać się o przedmioty, dyszy i szuka wyjścia.

Jaki dom dla tego szorściaka? Z całą pewnością z ogrodem, podwórkiem. On potrzebuje życia na zewnątrz. Nie polecamy go do bardzo malutkich dzieci ze względu na jego bojaźliwość. Jest jednak bardzo łagodnym i przyjacielskim psem, więc może być wiernym druhem rodziny.

Inne zwierzęta akceptuje.

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663