Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Mazurek - niewielki, młody, niezwykle przyjacielski i wesoły psiak szuka kochającego domu z Swidnica, zobacz zdjęcie
Mazurek - niewielki, młody, niezwykle przyjacielski i wesoły psiak szuka kochającego domu
Proszę o kontakt
Mazurek poleca się do adopcji!Wiek: ok. 4 lat.Waga: ok. 10 kg.Mazurek to niewielki, przepiękny kochany psiak. Przyjacielski, kocha ludzi, zawsze chce być blisko. Uwielbia zabawy i pieszczoty. Chętnie pójdzie na spacer... ale wolnym krokiem. Mazurek to raczej wędrowiec niż biegacz ;) Idealny dla rodziny, dla osób starszych, do mieszkania w bloku. Uwielbia towarzystwo innych psów, przy nich staje si ...

Baster – wesoły kudłacz szuka domu na zawsze!

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Baster to psiak, którego zgłoszono świdnickiej Straży Miejskiej po całej nocy spędzonej przy ogrodzeniu działek… Pies został znaleziony z kolczatką, zardzewiałą, w stanie niedożywienia i zapchlenia z wyłysieniami na grzbiecie. Jest ogólnie zaniedbany, brudny, ma kołtuny w sierści. Przez 2 tygodnie nie zgłosił się do nas jego właściciel, więc Baster szuka nowego domu.

Baster to pies miły i pogodny, jedynie w pierwszych dniach pobytu robił z siebie groźniejszego niż jest . Lubi spacery, bardzo się cieszy na widok smyczy. Chętnie spaceruje, jest dość ruchliwym psiakiem i ma potrzebę aktywności fizycznej. Baster próbuje nawet bawić się piłeczkami na schroniskowym wybiegu.

Baster nie akceptuje samców, ale suczki toleruje. Na początku intensywnie obwąchuje, a później przestaje się im narzucać. Kotów nie akceptuje – chce biegać za kotami i próbuje dopaść zdobycz ,

Baster nie należy do psów bardzo cierpliwych, dom z malutkimi dziećmi odpada. Może być towarzyszem rodziny ze starszymi dziećmi, około 13 letnimi.

Pies zachowuje czystość i wybiegany potrafi też zostawać sam, bez wycia i niszczenia.

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663