Rebeka - radosny szczeniak z przełykiem olbrzymim 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/08/2019
  • Lokalizacja
  • Oferowane przezSchronisko

Rebeka to jeszcze psie dziecko, które niestety dorasta w schronisku...

Przyjechała do nas razem z matką oraz rodzeństwem. Była maleńką, puchatą kuleczką. Wszyscy się nią zachwycali i chcieli zabrać do domu. Niestety sunia cierpi na PRZEŁYK OLBRZYMI, chorobę, która niestety jest bardzo często nieuleczalna. Rebeka musi przyjmować pokarm w pozycji pionowej, po zjedzeniu pozostawać w niej przez około 30 minut oraz przyjmować tabletki.

Suczka nie czuje się chora. Jest bardzo radosna i wszędzie jej pełno! Uwielbia biegać, bawić się oraz dokazywać z innymi psami.

Reba jest przez wszystkich rozpieszczana i dopieszczana. Nie zbyt rozumie jeszcze, że smycz jest dobra. Przez nas wyprowadzana jest luzem.

Rebeka uwielbia przebywać wśród innych psów i bardzo lubi je zachęcać do wspólnych zabaw.

Sunia potrzebuje odpowiedzialnego domu, który będzie odpowiednio się nią zajmował oraz był w kontakcie z weterynarzem. Reba będzie świetną towarzyszką dla rodziny ze starszymi dziećmi, które będą rozumieć, że nie wolno jej dokarmiać między jej posiłkami.

Nie skreślaj jej tylko ze względu na jej schorzenie! To wspaniały pies, który potrzebuje miłości oraz opieki.


Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju

Gaj 56D, 63-100 Śrem

tel. 661 222 200

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gaj 56D, 63-100 Śrem