Dejzi - kocha człowieka ponad wszystko, choć jeszcze człowiek jej nie 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/01/2019
  • Lokalizacja
  • Oferowane przezSchronisko

Ma na imię Dejzi... Kiedy 7 lat temu pojechała do domu miała może z 2 lata... Na początku była pupilką... „Kochana nasza Dejzi, nasza lalunia, nasza dziewczynka...” Aż pewnego dnia wybudowano kojec... Kojec w którym się znalazła bez konkretnego powodu. Z cudownej domowej towarzyszki stała się zwykłym zapomnianym psem kojcowym... Każdego dnia patrzyła jak „jej ludzie” wchodzą i wychodzą” a jej nawet nie pogłaszczą... Płakała po cichutku. Nie narzucała się. Kiedy dotarliśmy do niej patrzyła na nas smutnymi oczami i z niedowierzaniem. Pewnie sobie myślała „Oni idą do mnie? Głaszczą? Dotykają?” Rozmowa z właścicielem. Dlaczego pies nie ma wody - bo pewnie wylała. Dlaczego pies tonie we własnych odchodach - bo właśnie miałem sprzątać. Dlaczego pies jest w kojcu - bo to pies i musi być na dworze.. W tym momencie przygotowaliśmy „mowę umoralniającą”... ale nie zdążyliśmy jej wygłosić bo Pan rzekł „zabierajcie ją do schroniska, ja już nie chce psa”... zatkało nas, zatkało tak ze nie zdążyłam wytrzeć łez... Dejzi „przyjaciółka domu”... oddana tak po prostu po 7 latach... Gdzie tu emocje? Przywiązanie? Miłość? Ludzieeeeee! Dziś Dejzi znajduje się w schronisku w Gaju koło Poznania. Błagam o dom dla tej panny... To przewspaniała sunia. Nie toleruje innych zwierząt... ale człowieka kocha ponad wszystko.


www.facebook.com/karolina.sos.397/videos/2068520756772792/


Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko - 661 222 200

Karolina - 510 926 771

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gaj 56D, 63-100 Śrem