Wesoła przyjacielska sunia szuka dobrego domku na zawsze  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/10/2019
  • Dostępny od2019-10-06
  • Oferowane przezSchronisko
Mili to cudowna 3,5 miesięczna dziewczynka. Waży zaledwie 4,5 kg i będzie małą sunią. Mili to dziewczynka, której można przypisać wszystkie pozytywne cechy dodając ‚NAJ’! Jest NAJsłodsza, NAJinteligentniejsza, NAJkochańsza i NAJcudowniejsza Jest bezgranicznie wierna i oddana, szybko się uczy i lubi słuchać o wszystkim co martwi, cieszy, fascynuje człowieka Brzuszek wystawia każdemu, kto chce się z nią zapoznać trochę się obawia małych dzieci a w pierwszym kontakcie z ogonkami jest bojaźliwa, ale po chwili - biega za psiakiem któremu Pan rzucił patyk (bo po co biegać za patykiem, kiedy ciekawiej po prostu biegać z innym ogonkiem) Daje mnóstwo ciepła - zwłaszcza jak kładzie się na kolanka albo wtula się podczas długiego nocnego wypoczynku. Uczy się czystości, wyciąga swego ludzia na spacer delikatnie sugerując, ze to już ten czas. Mili to sunia, która chce i będzie towarzyszyć swemu człowiekowi we wszystkim, a głos Opiekuna jest najważniejszym ze wszystkich głosów Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Sunia przebywa w Poznaniu. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)
magda(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2015
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Puszczykowo
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
cocer spaniel suczka 4-ro letnia prosi o uwolnienie z więzienia i kundelek z łańcucha z Puszczykowo, zobacz zdjęcie
cocer spaniel suczka 4-ro letnia prosi o uwolnienie z więzienia i kundelek z łańcucha
200 zł
cocer spaniel suczka 4-ro letnia, bardzo ładna, zamknięta w klatce szuka ludzi kochających zwierzęta i prosi o wolność, sąsiad chce ją sprzedać za 200 zł. Drugi piesek 6-cio letni kundelek mały Nikuś uwiązany na łańcuch też prosi o wolność ten jest bezpłatnie. Ja mam już 4 pieski i nie mogę pomóc tym biedakom.
Malutka, młodziutka i rezolutna DUNIA z Puszczykowo, zobacz zdjęcie
Malutka, młodziutka i rezolutna DUNIA
Proszę o kontakt
Dunia ma ok 1,5 roku, jest drobniutka i waży ok 8 kg. Jest drobnej budowy, śliczna, energiczna, ciekawska. Chętnie się uczy, lubi węszyć, zaglądać w każdy kąt oraz biegać za piłeczką. W schronisku nie zwraca uwagi na inne psy, jest cicha i bardzo pragnąca uwagi człowieka, uwielbia spacery. W sytuacjach niepewnych lub nowych szuka wsparcia człowieka i przy jego zachęcie i cierpliwości zachęcona sma ...