Urocze psie siostry do adopcji! 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/01/2020

Lola (biało-ruda) trafiła do nas razem ze swoją siostrą Tolą (biało-czarna). Początki pobytu u nas były dla dziewczyn bardzo trudne. Nie znały smyczy, schodów, ludzi. Bały się wszystkiego, uciekały od człowieka, widziały oparcie tylko w sobie nawzajem. Po długim czasie intensywnej pracy socjalizacyjnej suczki bardzo się otworzyły i zaufały ludziom. Teraz bardzo ładnie chodzą na smyczy, chętnie spacerują i bawią się na świeżym powietrzu. Są towarzyskie i otwarte na nowych ludzi. Wreszcie zachowują się jak prawdziwe młode psiaki – dokazują, zaczepiają i szukają uwagi.

Szczytem naszych marzeń jest znalezienie dla suczek wspólnego domu. Siostry wiele razem przeszły i są do siebie bardzo mocno przywiązane. Rozważymy jednak także wydanie suczek pojedynczo.

Lola i Tola mają około 7-8 miesięcy. Przed adopcją zostaną zaszczepione i wysterylizowane. Posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Suczki przebywają na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.


Kontakt w sprawie adopcji:

Angelika 608 084 668

Ania 662 237 281


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Olsztyn
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Tajga - sunia, jakich mało :) z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Tajga - sunia, jakich mało :)
Proszę o kontakt
Tajga - młodziutka suczka, która znalazła się w naszym schronisku, bo ktoś porzucił ją przy drodze razem z jedenastką szczeniąt (!). Na początku była przerażona tym co dzieje się dookoła niej - maluchy, nowe, jakże straszne miejsce, nowi ludzie i ogromny stres. Obowiązki psiej mamy wypełniła jednak znakomicie - broniła i pilnowała każdego z maluszków (trochę się przy tym musiała naganiać ...