Trio - trójkolorowy, piękny psiak :) 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/02/2020
  • Oferowane przezSchronisko
Zabrany z podłych warunków... Właściciele na szczęście zgodzili się zrzec praw do niego, a my z radością go stamtąd zabrałyśmy. Teraz wreszcie ma szansę na prawdziwy, dobry dom i godne, psie życie :)

Psiak jest cudnie malowany trzema farbami: rudą, białą i czarną :) Trio to pies średniej wielkości (obecnie waży 12 kg, powinien nieco więcej), sięga w kłębie do kolana. Ma nieco dłuższą, ładną i zdrową sierść. Pomalutku dochodzi do siebie - w końcu się najada, zjada pokarm dla psów, zamiast ochłapów z pańskiego stołu... Był bardzo zaniedbany, wychudzony, brudny - obecnie wypiękniał, co widać na zdjęciach :)

Tio kocha ludzi, uwielbia być głaskany, przytulany - to pieszczoch, jakich mało :) Nie toleruje jednak innych psów i kotów - powinien być więc jedynym zwierzakiem w domu.

Szukamy dla psiaka wrażliwych, dobrych ludzi, dla których nie będzie ozdobą ogrodu, czy przedmiotem w otoczeniu, tylko stanie się członkiem ich rodziny :) Trio kilka lat swojego życia cierpiał niedostatek i odrzucenie - trzeba odmienić jego świat :)

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy. Pomożemy w transporcie do nowego domu.

(rok ur. ok. 2016)


Beania(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2011
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Olsztyn
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Uroczy Dragon szuka domu! z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Uroczy Dragon szuka domu!
Proszę o kontakt
Dragon jest wesołym psiakiem pełnym szalonych pomysłów. Bardzo lubi spędzać czas z ludźmi. Potrzebuje sporej dawki ruchu w ciągu dnia, a jeśli jej nie otrzymuje, szuka sobie zajęcia na własną łapę. Lubi być miziany, chętnie się przytula. Uwielbia się bawić i ganiać na świeżym powietrzu. Jest grzecznym i raczej posłusznym psiakiem, chyba, że akurat ma ważniejsze sprawy na głowie. ;) Dragon m ...