Szogun - młody, wspaniały owczarek :) 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/09/2019
  • Oferowane przezSchronisko
Szogun to duży, młody, piękny pies w typie owczarka niemieckiego. Jest jedynym w swoim rodzaju, oryginalnym i wyjątkowym owczarkiem, bo... ma krótki ogonek :)

Szogun jest stworzeniem bardzo odważnym, energicznym i ogromnie ciekawym świata. Chętnie spaceruje i poznaje okolice, lubi wędrować z człowiekiem, jest uległy i chętny do współpracy, bardzo przyjazny, otwarty i wesoły (myśli, że jest jeszcze szczeniakiem i wygłupy są na porządku dziennym) :)

Nieznajome psy traktuje z rezerwą, sforę psów jest w stanie zaakceptować po odpowiednim wprowadzeniu. Nie jest agresorem, ani krwiożerczą bestią - po prostu asekuracyjnie trzyma dystans albo nieznajome psy woli od razu na początku wystraszyć :)

Szogun przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy psiaka w całej Polsce. Nie zostanie wydany do kojca, ani na żaden łańcuch.

(rok ur. ok. 2017)


Beania(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2011
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Olsztyn
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pixi i Ceda wspaniałe sunie szukają kochającego domku  z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Pixi i Ceda wspaniałe sunie szukają kochającego domku
Proszę o kontakt
Pixi i Ceda trafiły do schroniska w Zbożne k. Morąga we wrześniu 2008 roku mając zaledwie miesiąc. Dwie cudne kluseczki, którym nikt nie pomógł znaleźć domku Dziś już mają 11 lat i na pewno mniejsze szanse na adopcje. Patrząc na nie serce pęka, przecież one tak naprawdę nie wiedzą co to kanapa, dotyk właściciela, tego jedynego, który kocha bezgranicznie... Dotychczasowe życie to nie życie, to ...
Piękny żywiołowy Ptyś z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Piękny żywiołowy Ptyś
Proszę o kontakt
Ptyś to młody psiak w typie owczarka szwajcarskiego. Szalony, żywiołowy, energiczny. Potrzebuje się jeszcze wiele nauczyć o manierach i dobrym zachowaniu. Na szczęście jest bardzo inteligentnym psiakiem i szybko łapie o co chodzi opiekunowi. Zna podstawowe komendy i chętnie uczy się nowych. Nieźle chodzi na smyczy, ale potrafi pociągnąć. Uwielbia być w centrum uwagi, jest bardzo towarzyski i ...